Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalatlan lányként mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatlan lányként mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy férfi (23-4 éves), de biztosan tapasztalt mert nem visszahúzódó, nem félénk. Mindig próbál velem flörtölni de én képtelen vagyok a szemébe nézni. Tetszik is, és félénk is vagyok de nem szeretném hogy emiatt szúrjam el, mikor sikerülhetne is. Hogyan tudnám neki kimutatni, jelezni hogy tetszik ha így nem nagyon megy? (Olyasmi válaszokat hagyjuk hogy írjam le papírra stb. szóval normálisan LÉGYSZI mert fontos lenne). 18L
2015. okt. 14. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
A legjobb megoldás csak tényleg annyi h el mondod beki h be jössz neki de félébk vagy, de nem akarod el szúrni ez miatt.. biztoa mwg fog érteni föleg ha te is bejössz neki, tűrelmes lesz 22/F
2015. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rendkívül egyszerű dolgod van: hagyd, hogy irányítson. Na nem azt mondom, hogy ha zavar valami, engedd neki, érted... Hanem az udvarlását engedd. Ennyi a lényeg Pláne mivel (állításod szerint) tapasztalt kan lehet, pláne simán fog menni minden.


Attól ne félj, hogy amiatt nem jössz össze vele, hogy (egyelőre) nem mersz a szemébe nézni.


Kérdés persze, hogy csak ezt nem mered, vagy azt se, hogy megfogja a kezed, stb?


Szerintem gyűjtsd egy csokorba, mit nem mersz megtenni, illetve engedni neki? Pl itt is felsorolhatod. Könnyebb volna átlátni, mit tegyél. A szex meg persze, hogy még szokatlan volna számodra, de ha a kevésbé intim dolgokon túljutsz, akkor a szex se lesz akadály. Tehát most a kevésbé intim dolgokra gondolok, felsorolhatod.

2015. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1esnek megy a nagy pacsi nagyon egyet értek vele
2015. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem merek ránézni sem, illetve alig. Ha ránézek akkor is csak kis ideig, abból nem érti hogy tetszik. A többivel (megfogja a kezem) nem lenne bajom csak az, hogy lépjünk valamerre. Mindig arra gondolok hogy biztos rosszat gondol rólam stb. Meg zavarban is vagyok eléggé ha meglátom. :(
2015. okt. 14. 22:09
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem ird meg neki h el birnal viselni 1 kis sunazast
2015. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia.


Amíg nem mersz ránézni, csak annyit fog észrevenni belőled,hogy visszahúzódó vagy.Kezdeményezz, nézz rá, mert nem fog tudni kontaktust teremteni veled.Az hogy nem mersz ránézni.Ezért hiheti azt, hogy téged hidegen hagy az ő jelenléte.Szem kontaktus!!!

2015. okt. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugi már! Pont jó ez a tulajdonság! Ha a srác nem nyomi, majd irányít!


Bár a kommentjeidből ítélve elég tré a gyerek, ha nem halad a dolog!

2015. okt. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na, látom itt már nincs értelme NYALatkoznom a kérdésben.

A kedves TAPIZtalatlan lány nem akar megoldást.

2015. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, valaki be-

tapaszt, talán, lány... ,-)

2015. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!