Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek működhet ezek után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet ezek után?

Figyelt kérdés

Kb egy hét után, pár randit követően lefeküdtem egy sráccal. Nagyon tetszik nekem, szeretném ha komolyan venne és még várni szerettem volna. Ezt mondtam is neki hogy minimum egy hónap meg ilyenek.De kölcsönösen elcsábítottuk egymást.. Úgy volt hogy csak együtt alszunk és hát nem bírtunk magunkkal. Azóta ezt fel hoztam neki mondtam h félek hogy elkapkodtunk. Azt mondta hogy a szex csak egy mellékes dolog ha azt nézzük mi van köztünk és ettől ne féljek, továbbra is ugyanugy ramdizunk meg minden.

Kíváncsi vagyok a véleményekre. Működhet a dolog ettől még?



2015. okt. 14. 22:06
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja igen nem mellékes

20l, 24f

2015. okt. 14. 22:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Most jönnek csak a szép napok!
2015. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Felnőttek vagytok. Legalább már az elején kiderül hogy milyen a szex.
2015. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hmm végülis igaz, köszi!:)
2015. okt. 14. 22:20
 5/5 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem sincs ezzel feltétlen gond - én a helyetekben többet vártam volna, de ezen már kár pörögni. Ha a múlt miatt félted a jövőt, könnyen elvész a jelen :)

Nem kell a szexet túlzásba vinni, ha tényleg így gondolja akkor neki is megfelelő lesz a fokozatosság. Ha nem egymás testével vagytok elfoglalva, akkor rendesen meg tudjátok ismerni egymást, és egy jó kapcsolat alakulhat ki.

Fontos, hogy ne hazudjatok magatoknak és egymásnak se, viszont élvezzétek ki hogy milyen jó együtt - mindenféle értelemben.

Hajrá!

25F

2015. okt. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!