Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, kicsi feszes mellek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kicsi feszes mellek (de nem azok a nagyon nagyon picik) vagy inkább nagyok és lógósak?

Figyelt kérdés
2015. okt. 15. 08:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kicsi feszes.
2015. okt. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Kicsi es feszes, a nagy mellek amugy sem szoktak szépek lenni, nagyon ritka, en kis mell parti vagyok :) 19/f
2015. okt. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

miért nyugtatják magukat azzal a kis mellű nők, hogy a nagy mellek csúnyák és lógnak?!


10ből 9pasi inkább a nagyobb mellet választja és nagyon nagyon sok olyan nagy cici van ami nem lóg!

2015. okt. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#3 amen minden szavad igaz.
2015. okt. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 PearlDiver ***** válasza:

Nem vagyok álszent, nem utasítom el a nagy melleket.

Viszont kényelmesebben érzem magam a kisebb, feszes cicik közelében, pláne ha pl egy meleg nyári napon a barátnőmmel sétálunk a városban. Nem hiányzik, hogy minden második férfi nyálcsorgatva forduljon utána. És az sem mindegy, hogy ha együtt éljük le az életünket, 40-50 éves korára igenis meg fognak ereszkedni azok a nagy dudák.

2015. okt. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nem kel annyit várni. sokkal hamarabb is elkezdenek lógni.


szerintem vagy legyen kicsi és tovább maradjob szép, vagy nagy és és egy évtizedig legyen szép, de valamelyik legyen :D

2015. okt. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

3: Igen, a nagyobb mell jobb, de


A, csak akkor ha az is minél feszesebb


B, a mell csak sokadlagos. Egy szép arcú és jó alakú kismellű nőt minden férfi inkább választana, mint egy kevésbé szép arcú, kevésbé jó alakú nőt nagy (és feszes) mellekkel. Egy nő szépségben sokkal inkább számít az arca szépsége és az alakja, mint a mellei.


Persze egy ugyanolyan szép arcú és jó testű ikerpár (vagy klón) közül a nagyobb mellűt választanánk legtöbben. Csak épp ilyen nincs a valóságban és ez egy elméleti dolog.

2015. okt. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kicsi feszes
2015. okt. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szóval a válaszok alapján: a férfiak mell alapján választanak házastársat, mert milyen ciki már, ha 20 év után lóg az asszonynak a melle. Akkor csak ez a felállás létezik: szép, csinos nő kis mellekkel, ronda nő nagy mellekkel.


Szóval az a nő, akinek genetikailag nem elég feszes a melle, az vagy ássa el magát vagy vonuljon kolostorba.

Köszönöm szépen, ezt is felírom a "Mit tanultam ma?" listámra.

2015. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 PearlDiver ***** válasza:
#9 a kérdés nem úgy szólt, hogy kicsi feszes mellű vagy nagy lógós mellű házastársat akarnátok-e jobban. Nem kell túlzásokba esni. Elméleti fejtegetés, szerintem senki nem úgy gondolja, hogy ha nem pattanásig feszülő 90-C melle van egy nőnek, az már nem is ér semmit.
2015. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!