Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj ha 19 éves srácként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha 19 éves srácként még sosem szexeltem?

Figyelt kérdés
Volt már egyszer barátnőm de sajnos vége lett. Olyan túl sokat nem is próbálkozok lányoknál, nem is vagyok egy kimondottan jó kinézetű srác, bár azt sem hiszem , hogy nagyon csúnya lennék, csak nem jött még össze valamiért.

2015. okt. 16. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2015. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lol ásd el magad
2015. okt. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az emberek többsége tuti gáznak tartja. azért mert itt valaki azt írja hogy nem gáz, akkor azzal lehet csak nyugtat téged. érted. sok embernél ez gáz. manapság 15-16 évesen kéne elveszteni
2015. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Xdddddd
2015. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát engem például zavarna, mert nekem nagyon fontos egy kapcsolatban a szex. Szeretem, ha a férfi már tapasztalt és tudja mi a jó nekem. Persze fontos a szerelem is, de ez sem elhanyagolható. De ne aggódj, sok lányt ez nem zavar, szóval hajrá :)

19l

2015. okt. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavaró. 19/l
2015. okt. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor egyszerűen nem mondom el senkinek, hogy szűz vagyok és akkor annál is lesz esélyem akit zavar meg annál is akit nem, valahogy el kell veszteni. :D
2015. okt. 17. 10:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem baj sot:) aranyos 16l
2015. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Legyél rá büszke, hogy még tiszta vagy. A házasság előtti szex bűn.

Jobb a férfinek asszonyt nem ismerni- ahogy az Írás mondja.

2015. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!