Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tesztek, hogy a barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek, hogy a barátnőtök, feleségetek kielégüljön szeretkezés közben?

Figyelt kérdés

Szeretném ha a barátnőm élvezné a szexet, mindent megpróbáltam már, de nem megy. Beszéltünk róla, azt mondta neki talán több idő kell. Már háromszor voltunk együtt, de nem élvezett el. Élvezi, de nincs orgazmusa.

Nem tudom mit tehetnék még..Tudnátok segíteni? Ma este újra együtt leszünk, de már előre félek, mi lesz.


2015. okt. 17. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Az orgazmushoz rá is szükség van, főként pszichés dolog, te nem nagyon tehetsz érte többet. Próbáld kicsit kényeztetni, ő legyen a középpontban. Lehet, hogy van valami titkos vágya, fantáziája, amit még nem mondott el neked és arra vágyik, hogy átélhesse. Kérdezd erről, hátha elmondja, hogy van-e valami vágya, kívánsága.
2015. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi párommal én is így voltam, egy pár alkalommal, de ez annyiban is maradt.

Valószínű hogy tényleg egy kis időre van szüksége, de segíts neki hogy ellazuljon, kényeztesd addig amíg már nem bír magával és fura ezt mondani, de ne add magad könnyen :D

Nálam bevált :)

2015. okt. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!