Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még soha nem volt orgazmusom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem volt orgazmusom, pedig élvezem az együttléteket. Tanács? Mit gondoltok? 21L

Figyelt kérdés

Már több kapcsolatom is volt, de még nem sikerült elérni az orgazmusig. Kissé már zavar, lévén, hogy 21 éves vagyok, túl már pár együttléten, és még mindig semmi. Honnan tudom, hogy na most? És mit tudnék/nánk csinálni, hogy végre nekem is sikerüljön elélvezni? A párommal nincs gond, jó együtt. Tanács?

Előre is nagyon szépen köszönöm!

21L



2015. okt. 21. 00:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem stresszeled túl az életed? Nem szorongsz?
2015. okt. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbálással sem értél még el orgazmust?
2015. okt. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szex előtt kérj tőle egy kis erotikus masszást,

aztán komolyabban feküdjőn rá az orális kényeztetésedre! Te meg engedd el magad, mosolyogj, ne görcsölj, hagyd hogy teljesen át add magad az érzésnek. Aktus alatt probáljatok ki mindent(pl ha jól esik kézzel kényeztetheted magad) és akkor sikerülhet.

2015. okt. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
lehet mégsem elég jó a párod. vagy csak te vagy képtelen az orgazmusra. ha maszturbálsz akkor van orgazmusod?
2015. okt. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lazulj el :)
2015. okt. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Maszturbálsz egyáltalán? Ha nem, akkor ne csodálkozz! Ideje elkezdeni megismerni a saját testedet és rájönni, hogy mi és hogy jó neked.

Amennyiben csak szex során nem jutsz el a csúcsra, akkor ideje lenne a kezdetet is használni az együttlétek során és izgatni a csiklódat és nem csak várni a csodát.

2015. okt. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én 23 vagyok nekem egyszer sikerült, nem tudom elengedni magam mert vannak szépséghibáim hiába vagyok jó pár éve valakivel ha iszok jobban feloldódom egyszer sikerült, valahogy összeszorítottam a hüvelyem és elengedtem egymás után párszor és bevált.
2015. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nettó frigid vagy!!!!
2015. okt. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Többen is kérdezték a maszturbálást,bár gondolom ha olyankor sikerülne elélvezned ezt közölted volna.

De még mindig nyitott a kérdés,hogy önkezűleg próbáltad e már magad csinálni.

Továbbá azt is kellene tudni,hogy a pasid mennyi időt,energiát fektet az orális kényeztetésedbe.

Az sem tisztázott,hogy aktus közben simogatod-e a csiklódat.Sajnállak,mert fantasztikus élmény az orgazmus,másrészről nyilván a pasidat nagyon zavarja,hogy nem tud a csúcsra juttatni.Szeretnék érdemi választ adni,de ahhoz a kérdéseimre kellenének a válaszaid.

Isten áldjon.

2015. okt. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jó ha tudod / tudjuk, mit csinál a hüvelyünk. Nem árt ha masztizol, hogy metudd.

Szerintem ( minden ) nő (k) kipróbálja (ák). Pl zuhanyrózsa sugara.

2015. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!