Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jartok naturista szaunába? Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jartok naturista szaunába? Ha feláll egy srácnak ott akkor csak a csajok miatt jarkal oda? Mert ez durva hogy felallt neki én meg nem győztem takargatni magam és lesett mindig

Figyelt kérdés
2015. okt. 21. 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

még nem voltam ilyenbe, szóval ha elmennék első alkalmakkor lehet én is így járnék, de ez még nem feltétlenül jelentené hogy a csajok miatt járok, az hogy bámult meg lehet azért mert simán tetszettél neki

23f

2015. okt. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én nem járok ilyen helyre, de mit tud egy férfi csinálni, ha így alakul? Túl sok mindent nem.


Ebből szerintem nem lehet levonni következtetést, hogy azért megy-e oda, vagy másért.

2015. okt. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem azért de ez a lényege :D

Aki oda megy ne szégyelje magát.

Ember vagy férfi vagy és működik a farkad. Örülj neki :D ha meg szégyenlős vagy ne menj naturista szaunába :D

2015. okt. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ilyen buta vagy nem vagyok szégyenlős de azet sem akarom hogy valqki azert menjen oda hogy kejelegjen rajtam.
2015. okt. 21. 12:50
 5/13 anonim ***** válasza:

Én voltam már, a kedvesemmel is és hozzám tartozó nő nélkül is. Soha nem állt fel és nem láttam senkit, akinek felállt volna. Igaz, nem voltam túl sokszor.

Legutóbb Ausztriában, ahol 20 és 60 év közötti voltak a szaunázók.

Pesten hol vagy ilyen hely, ahol lehet fürdőruha nélkül?

2015. okt. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez Bük fürdőn van. De mi Pesten voltunk a Lukácsban es ott is textilmentes volt csak ott nagyon pici.Itt Bükön olyan mint az osztrák szaunák, jó nagy és minden sauna textilmentes,a szaunavilagon belül.
2015. okt. 21. 14:33
 7/13 anonim ***** válasza:
A Lukácsban van textilmentes? Ezt nem tudtam, kösz az infót.
2015. okt. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Voltam már nem egyszer. Az első alkalmakkor igen felállt. Nem tudtam mit tenni, ha az emberrel szemben egy gyönyörű meztelen női fekszik, nem tudsz mit csinálni. Max annyit, hogy előre dőlve ülsz... Úgy nem ennyira feltünő, hogy áll.

33F

2015. okt. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

mindig vannak ilyen pasik. én is azért megnézem a szebb lányokat. felállítani kicsit nehéz, mert ha jól szaunázol akkor mindened izzad és nem éppen arra koncentrálsz

bár már nekem is állt fel, mert várakozás közben el kezdtem fantáziálni hogy mit fogok párommal csinálni ha hazaérek... :)

2015. okt. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, járok ilyen helyekre, legalább heti 2 alkalommal. Hogy ki miért jár oda az változó... valaki relaxálni, valaki az élmény miatt, valaki meg csajokat lesni.. sajnos ilyen is van...
2015. okt. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!