Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelmes lettem egy pedofilba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy pedofilba. Eleinte nem, hogy az. Viszont még mindig szeretem, és azóta más, furcsa, kicsit irigykedő szemmel nézek a kisebb lányokra. Ez nem normális. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 13:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%

Én azt hiszem csak akkor maradnék vele (ha nő lennék) ha eljönne velem szexológushoz, illetve olyan emberhez, aki foglalkozik az ilyen esetekkel!

Mert lehet hogy nem tehet róla, de ha elszabadul egyszer a pokol, akkor bánni fogod hogy valaha is ránéztél!

Viszont így esélye lenne meg/ki gyógyulni!

2015. okt. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Noren1989 ***** válasza:
78%
Na majd ha a közös lányotokat tutujgatja...
2015. okt. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Utolsónak igaza van. Mi lesz ha gyereketek lesz? Akkor is bízni fogsz benne? És ha - HA! - mégis baj lesz, képes leszel megvédeni a gyerekedet tőle?
2015. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ha te is ilyen koru vagy,nagy ivben keruld el mielott neked lesz bajod belole.ha kb egykoru vagy vele, akkor is,ez nem normalis dolog.
2015. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
67%

A pedofília a gyermekkori kapcsolat hiányától alakul ki.

Kinövi 30 éves kor alatt az ember.

Van 2 fajtája a pedofilnak a szellemi és a testi!

A szellemi amiről a kérdező ír nem elvetendő és nem bűn ha az is veszélytelen.

Mert mint barát szeretne együtt lenni a fiatalkorúval és óvni őt. Ha megijed a szülőtől akkor elrettenhet tervétől de siratja.

A testi az a leg rosszabb ember aki létezik. Nem fél semmitől és képes megjátszani a szeretőt hogy szeretkezhessen a kiskorúval még azt is hazudhatja hogy nem akar, vagy undorodik. Vannak ettől eltérő esetek de ritkák.

Itt a legjobb dolog amit lehet tenni hogy bevonni a szülőt!

Miért? Mert van megérzése anyai ösztöne és jobb rálátása van a dologra.

Igaz van előítélete is ami miatt megszakadhat egy kialakulóban lévő kapcsolat.

A törvény szerint az anya beleegyezésével köthető 12-éves kortól házasság, és létesíthető szexuális kapcsolat. Ilyen eset egy volt a világon az benne volt a magyar újságokban is Afrikában történt!

2015. nov. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ezeket honnan veszed? Tudsz nekem valami oldalt mutatni ezzel kapcsolatban? Mert hülyeségnek tartom ezt a "gyerekkori kapcsolatok hiánya" dumát. Akkor mindenki akit elhanyagoltak pedofil lenne.
2015. nov. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi az hogy szellemi p...?
2020. nov. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A korod nem merted leírni, tehát nem vagy még 18 sem. Jól gondolom? Megírod?
2021. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!