Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, ha imádom a fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha imádom a fiúk golyóit? Szeretem csókolgatni, nyalogatni. Néha jobban beindít, mint maga a farok.

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 18:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
18%
nem. nem normális.
2015. okt. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. En kifejezetten kedvelem ha szopas kozben nem csak a farkamra oszpontositanak. Uh zerintem ez elony bar partnerfuggo. Nekem speciel tetszene
2015. okt. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az enyémet leápolhatnád :))
2015. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

Pál 1. levele a korinthusiakhoz 13, 4-8.


A szeretet türelmes, a szeretet jóságos,

a szeretet nem féltékeny, nem kérkedik, nem is kevély. Nem tapintatlan, nem keresi a maga javát,

nem gerjed haragra, a rosszat nem rója fel.

Nem örül a gonoszságnak, örömét az igazság győzelmében leli. Mindent eltűr, mindent elhisz,

mindent remél, mindent elvisel. A szeretet nem szűnik meg soha.


56/Nagyné Ica

2015. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Beszívni a szádba, aztán hangosan cuppanva szabadjára engedni őket, azt nem szereted, kérdező?:o
2015. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, beszívni is szeretem! Csak azt nem mindig lehet (ha már közel van a fiú az élvezéshez, akkor nehéz bekapni...) :)
2015. okt. 21. 19:28
 7/13 anonim ***** válasza:
persze. az enyémet is! engem az indít be, ha kénysztetik. ha szopogatják, nyalogatják, bekapják mindkettőt. durvább mint dugni
2015. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az illatát is szeretem, akkor is, ha nem frissen fürdött a srác... (Légyszi ne poénkodjatok ezen, mert egyébként eléggé igényes vagyok! Csak izgat a farokszag)
2015. okt. 21. 20:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én golyóimat csókolgathatod ha szeretnéd
2015. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért az elég érzékeny terület.

33F

2015. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!