Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha nem érzem magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem érzem magam eléggé férfinak mivel nem nagy a péniszem?

Figyelt kérdés
Jól nézek ki a csajok szerint meg minden. Úgy érzem ha nagy péniszem lenne akkor lennék csak igazán önmagam. Akkor bármilyen csajnál be mernék próbálkozni de így mindig bennem van a "félsz" és nem megy. A péniszem kb 14 cm. 21 éves vagyok már nem fog nőni és magas is ami mellett még kisebbnek tűnik a péniszem. Annyira örülnék valami sikerélménynek ilyen téren, alakul a dolog csajokkal viszont mindig hallom, hogy ők milyen tapasztaltak stb és akkor bennem van hogy biztos voltak nagy péniszű srácokkal és emellett az enyém nem tűnik jónak. Más is küzd hasonló problémával? Mit tanácsoltok?
2015. okt. 21. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
1 péniszpumpa sokat segíthet
2015. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Ne foglalkozz ezzel, a 14 cm teljesen jó méret, azzal is tökéletesen ki lehet elégíteni a nőket.

Ha az esetleg önbizalmat adna, akkor olyan csajokkal kezdj, akik szintén kevésbé tapasztaltak és nem tudnak mihez viszonyítani, de erre sincs szükség szerintem.

2015. okt. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Magabiztosság kérdése. Nekem sincs nagy, talán jóképűnek is mondhatom magam, mégsem érzem magam rosszúl emiatt. Férfinak érzem magam. :)

33F

2015. okt. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Molyember ***** válasza:
100%
Ha azonosítod magad a nemi szerveddel, akkor mi is leszel? Egy... :) Na, ez a baj, nem a méret. Úgyis ekkora marad, te meg nem élsz örökké. Ne szerencsétlenkedd el az időd.
2015. okt. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért az már elég nagy baj, ha valaki a pénisze nagyságától érzi, vagy nem érzi magát férfinek.

Hidd el, hogy nem attól a 3 centi plusztól lennél férfi.

2015. okt. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem attól leszel férfi, hogy nagy a farkad hanem attól, hogy férfiként viselkedsz. sajnálhatod-tathatod magad amiatt, hogy ekkora, azzal csak magad hátráltatod.
2015. okt. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 PearlDiver ***** válasza:

Simán vegyél példát rólam. Nekem is 14 cm és sosem aggódtam miatta. A barátnőm imádja, gond nélkül ki tudom elégíteni, pedig volt már neki is dolga nagyobbal. Keress te is olyan lányt aki tudja hogy ekkora simán elég és vannak sokkal fontosabb tulajdonságok.

24F

2015. okt. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
A közhiedelemmel ellentétben 14 cm átlagosnak számít és nem kicsinek. Amúgy ha mégis valahogy szeretnél ezen javítani, akkor szőrteleníts, úgy sokkal nagyobbnak látszik.
2015. okt. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért nem leszel férfias, mert nem nagy a péniszed, ami amúgy nem kicsi, teljesen átlagos, hanem azért, mert így gondolkozol. Ezzel igen is lehet örömet szerezni, viszont így, hogy csak sajnáltatod magad a semmire, na úgy nem leszel se magabiztos, se népszerű a csajok, nők körében.

Nekem volt egy pasi az életemben, amolyan barátság extrákkal, neki tényleg kicsi volt, mindösszesen 9 cm, viszont nagyon férfias volt, mind külsőre, mind pedig viselkedés szempontjából, mindezek ellenére magabiztos volt és piszkosul jól használta a nyelvét, ha egyébként kicsi is volt neki odalent. Imádtam vele lenni!:)

2015. okt. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A lónak is nagy farka van, aztán mégsem a legjobb szerető. Nem a méreten múlik a szex, hanem azon, hogy tudd mit csinálsz.
2015. okt. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!