Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Számotokra miért fontos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számotokra miért fontos, hogy egy nő orálisan kielégítsen benneteket?

Figyelt kérdés
Természetesen nem arra vagyok kíváncsi, hogy ez milyen érzés, hanem arra, hogy lélektanilag fontos-e ez számotokra? Az én barátom azt mondta nekem, hogy azért szeretné ha ezt megtenném, mert így biztos lenne benne, hogy maximálisan elfogadom őt. Ti is így érzitek? Köszönöm az intelligens válaszokat! :)

2015. okt. 22. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Fontos, szeretem adni is és kapni is.

De nálam ennek nincs köze ahhoz, hogy ettől érezzem, hogy teljesen elfogad.

2015. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ha azt mondaná a párom, hogy nem szeretne orálisan kielégíteni, elfogadnám és semmivel sem érezném kevesebbnek a kapcsolatunkat illetve a bizalmat iránta.

Nyilván jól esik fizikailag, de manapság nem hinném, hogy olyan kivételes dolog lenne ez, hogy lélektanilag ilyen jelentése lenne. Ez csak az én véleményem.

2015. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Számomra is elég fontos lenne hosszabb távon. De nekem alap, hogy az első szextől kezdve én is kielégítem orálisan a barátnőmet, mert ha szeretem, akkor örömet akarok neki okozni, megismerni testének minden porcikáját. Ha ő nem viszonozná, úgy venném, hogy valamiért undorodik attól, hogy hozzámérjen, nem esne jól. Úgyhogy igen, elfogadás, bizalom, egyesülés, nekem ezek fontosak a szeretkezésben.
2015. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2# Azért nem mert már minden lány megteszi?
2015. okt. 22. 20:04
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
"mert már minden lány megteszi"....még szerencse,mert mondjuk szerintem ez alap!!!!
2015. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
nekem nem fontos, inkább én szeretem csinálni 22/f
2015. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem fontos, hiszen a bizalom es elfogadas jele. Szerintem sokkal melyebb szeretetre van szukseg ahhoz h a szankkal kenyeztessuk a kedvesunket.
2015. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok... ha nem is minden lány, de a legtöbb lány és fiú kölcsönösen megcsinálja ezt, főleg arra vezetném ezt a példát, hogy konkrétan az orális szex eléggé gyakori a futókalandok, egyéjszakák alkalmával is...sőt... tehát ebből kiindulva szerintem nem logikus azt feltételezni, hogy pont ez lenne egy különleges bizalmi kapocs vagy hogy fogalmazzak :)
2015. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
5# Sajnálom, hogy te úgy gondolod, hogy alap.. Megteszem én is a barátomnak mert szeretem és szeretnék neki örömet okozni, de ez még nem jelenti azt, hogy odavagyok érte, azt meg főleg nem, hogy alap dolog.
2015. okt. 22. 20:27
 10/15 Linó03 ***** válasza:
Az én barátom azt mondta, azért is szereti, mert fizikailag jó, és azért is, mert bensőséges. (Tehát nála is megtalálható a lelki oldal.) És amúgy nekem sem alap.
2015. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!