Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex előtt elalszik, még a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex előtt elalszik, még a petting közben is. Mással is volt így?

Figyelt kérdés
Tetszek neki,de állandóan elalszik. Nem tudok mit csinálni vele,látom mennyire kimerült állandóan,de ezt sokáig én sem bírom már. Az önbecsülésemnek sem tesz jót,meg úgy maradok,felizgultan....Van energiája kb 10-15percig,ha össze szedi magát.
2015. okt. 22. 23:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom a korotokat, nem tudom a nemedet, semmi körülményt, de azt tudom, hogy sajnállak, tényleg. A szex fontos egy kapcsolatban (nagyon is) és valóban az önbecsülésedet is a földbe tiporhatja ez egy idő után :/
2015. okt. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 RRR ***** válasza:
talán vidd el valahová ahol egy párnapig tud pihizni....utána biztos kiadós szeretkezés lesz végre
2015. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány és ő lassan 30. Most hosszú hétvége alatt hagyom pihenni és aludni. Sok stressz érte és tényleg sok munkája van,de egy hónapja már ez megy. A pettingig se jutunk el rendesen. Legközelebb januárban utazhatunk el egy hétre és ott tuti tud pihenni. A hétvégéink sem túl pihentetőek,mert nagyon sok dolgunk van. De én valahogy még ennek ellenére is tudnék időt és energiát szakítani erre. Ez persze nem hibáztatás,teljesen együttérző vagyok,de nekem is rossz.
2015. okt. 22. 23:35
 4/17 anonim ***** válasza:

"Én vagyok a lány és ő lassan 30. Most hosszú hétvége alatt hagyom pihenni és aludni. Sok stressz érte és tényleg sok munkája van,de egy hónapja már ez megy. A pettingig se jutunk el rendesen. Legközelebb januárban utazhatunk el egy hétre és ott tuti tud pihenni. A hétvégéink sem túl pihentetőek,mert nagyon sok dolgunk van. De én valahogy még ennek ellenére is tudnék időt és energiát szakítani erre. Ez persze nem hibáztatás,teljesen együttérző vagyok,de nekem is rossz."


Hát akkor hagyd pihenni egész télire, ha ennyire szarik rá.

Biztosan elfoglalt... én is az vagyok, mégis vetem ki 1 nap szabit, és nem a csajom miatt...

Ha ez neked jó, akkor marad... ha nem, akkor is... nem lesz sok választásod.

Kívánom, ne így legyen, csak magamból indultam ki.

Menedzser vagyok, így mindig kellek.

Ha van szabim, azt nem a csajommal töltöm... nézzétek el.

2015. okt. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen,kb nálunk is ez a szitu. Én ezt megértem,nehéz a munkahelyén és fárasztó szellemileg,fizikailag meg az edzések tesznek majd,hogy még fáradtabb legyen. Innentől kezdve nekem pár hónapig háttérbe kéne vonuljak lehet. De azért reménykedtem hátha van valami jobb ötlete valakinek... 4napos szabija van még,azt karácsonra szeretnénk hagyni,de tuti rokon látogatással megy majd el,marad a január.:D addigra talán nekem is nagyobb önbizalmam lesz ilyen téren.
2015. okt. 22. 23:55
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem kell petting, mehet a 10-15 perc natúr szex.

Előtte csinálj Te valamit magaddal....

2015. okt. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Komplikáltabb a dolog. Szűz vagyok és én már szeretném, ő meg megadná nekem,de nincs annyi energiája,amennyire szükségem lenne,meg fáradtan nem tud odafigyelni rám.
2015. okt. 23. 00:01
 8/17 anonim ***** válasza:

Ezt nem hiszem el...

Képtelen elvenni a szüzességedet???

Ez a hét vicce... ennyire nekem mindig lenne 3-4 órám, még hullán is... már, ha szeretnem azt, aki velem van, ilyen szituban. Ez a minimum. Elvinném Párizsba, és vennék ki 2-3 napot. Ez nem megoldhatatlan dolog.

2015. okt. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ennyire ne legyen már kicsinyes...
2015. okt. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én fizikailag roncsnak képzelem el... Feküdjön le időben, hogy kialudja magát, egyen egészséges kaját.
2015. okt. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!