Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire hat ki a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sánta tánctanár* kérdése:

Mennyire hat ki a szexuális életedre az időjárás vagy az évszakok váltakozása?

Figyelt kérdés
Nálam nyáron mindig jobban "tombolnak" nemi hormonok valahogy...
2015. okt. 25. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem a tél tesz be mert akkor a tetmészetbe nem esik ojan jol

de volt már sípályán akcióm ugyhogy nem vészes csak hideg van kicsit

2015. okt. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nok sokkal nyitottabbak az ismerkedesre vagy uj kapcsolatra vagy kalandokra tavasszal es nyaron. A hoditasaim vagy akar a baratnoszerzeseim 80%-a ebben a ket evszakban van. Pedig osszel es telen sem probalkozok kevesebbet.
2015. okt. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

engem is befolyásol főleg a tél és hideg ősz...ha nem is durván, de érzem, pl. tavassszal-nyáron hogy amikor meleg van, süt a nap, jobb a vérkeringés eleve, jobb a közérzeted, magasabb a libidóm...


23/f

2015. okt. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tavasszal, nyár elején kicsit "fickósabb" vagyok, nyitottabb, ahogy az egyik válaszoló írta, de ez inkább az ismerkedési kedvet jelenti.

Ha van állandó, és minden tekintetben kielégítő partnerem, akkor nincs különbség sem az időjárás, sem az évszakok változásában.

2015. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!