Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, ha annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha annyira benedvesedek minden együttlétkor, hogy eláztatom vele a lepedőt?

Figyelt kérdés

Mármint misszionárius póz esetén. Kutya póznál már a combomon folyik lefelé.

Nagyon élvezem,imádom, a barátom is odáig van érte, de nem tudom, hogy ez a mennyiség kórosnak minősül-e már?


20L


2015. okt. 25. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
*.* NINCS EZZEL SEMMI BAJ! *.* Képet esetleg dobnál nekünk ahogy patakzik? :D
2015. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amíg szex közben nem hátráltat, addig szerintem nem gond...sőt, elég izgi... ;) :P
2015. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Izginek hangzik! Semmi gond nincs veled, inkább ez lenne a normális.
2015. okt. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel mindig, elvileg normális, csak azért elég zavaró...
2015. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Felnyalnám én az összes nedvedet :P

18/f

2015. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

sok perverz idiótával ellentétben azt mondom, semmi baj nincs vele, legalább jó síkos leszel tőle. de azért remélem teszel magad alá egy törölközőt, mert nem szívesen aludnék utána abban a dzsuvában



25/F

2015. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát itt értelmes választ nem fogsz kapni. írj egy orvosi honlapon vagy menj el nőgyógyászhoz ha zavar. ha meg nagyon élvezed és a barátod is, akkor meg nincs vele baj
2015. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
semmi problémát nem jelent, van akinek ilyen sok termelődik és kész :) az ágyban ez pozitív :)
2015. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha zavar, tegyetek magatok alá egy nagy törcsit, oszt meg van oldva. Engem nem zavarna, sőt még tetszene is nagyon.

33F

2015. okt. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!