Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A börtönben azt mondaná a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A börtönben azt mondaná a nálatok sokkal erősebb, kigyúrt cellatársatok, hogy vagy ő dug meg titeket, vagy ti őt. Mit választotok?

Figyelt kérdés
Nem véletlenül van a kérdés a heteró kategóriában. Vagy te őt, vagy ő téged a pár éves büntetésed tartama alatt. Heteró vagy. Sosem gondoltál férfival való szexre, inkább irtóztál tőle.
2015. okt. 26. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

óó nekem erre már van egy tuti stratégiám, hogy mindenki békén hagyjon bent, de nem fecsegem ki, mert a végén még valaki elsüti és ha esetleg bekerülnék akkor oda lenne a tuti védelem...több dologtól is véd :)


22F

2015. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én őt ha élet halál kérdése
2015. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

pironkodva közöld vele h amúgy HIV vírus hordozó vagy

de biztos megoldjátok majd valahogy h ne fertőzd össze véletlen :-)

2015. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
Hát azért én nem vagyok kis darab, meg tudnám védeni magam, de tegyük fel, tényleg egy halálra szteroidozott emberkéről van szó. Mivel hetero vagyok, ezért sok választásom nem lenne, mivel nekem nem állna fel. Így elég egyértelmű, mit kéne választanom.
2015. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy férfira fel tudod állítani, nem vagy heteró.
2015. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy másik kategóriát!
2015. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 opened paradise ***** válasza:

"Én téged,fordulj."

Aztán azzal a lendülettel beleverném a fejét a mosdóba.

2015. okt. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Inkább én dugnám őt és reménykednék hogy felálljon.
2015. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Első, gondolom kavicsot dugnál a seggedbe, hogy fájjon neki, mi? :)
2015. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

3: A börtönökben az óvszerhez jutás nagyon könnyű.


5: Ha mondjuk éveket lennél egy lakatlan szigeten, majdnem bármilyen élőlényre felállna a farkad, aminek lyuka van és belé tudod tenni a farkad, legyen akár egy állat, férfi vagy egy csúnya nő.

2015. okt. 26. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!