Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők/lányok mi lenne a reakciót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok mi lenne a reakciótok, ha egy fiú azt kérdezné, szeretne "kényeztetni"?

Figyelt kérdés
Ha például egy kocsmában vagy buliban valaki odamenne hozzátok (nem full részegen) és elmondaná kisebb beszélgetés után, hogy szívesen hazakísérne és kényeztetne titeket? Pl. masszázs, orál, ilyesmi. Mit szólnátok? Tudom, fordítva szokott lenni, hogy a férfiakat a nők gyakrabban lecidázzák, mint hogy a nőket a féfiak...na értitek :D Értem én, hogy egyeseknek megalázó, de személy szerint szeretek örömet szerezni ilyen módon.
2015. okt. 27. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem egyszer csináltam már ilyet, tapasztalatból mondom, hogy könnyebben beleegyeznek a lányok, mert mégsem egy rendes szexről van szó, viszont ugyanúgy vagy néha jobban élvezik ;)
2015. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Már így olvasva felizgatott a dolog, szóval belemennék, ha szimpi lenne az a bizonyos fiú. :)
2015. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én hülyének nézném elsőre. Komolyan.
2015. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy ha elutasítás van, az egyik gyakori indok a bizalmatlanság, hogy tényleg csak ennyit akarok-e és nem használnám e ki a helyzetet, hogy felizgulva kevésbé logikusan döntene... De megértem őket valamilyen szinten, mert tényleg biztos van valaki ilyen rafinált...
2015. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felszínes személyiség. Külsőleg nem gondolom valami megnyerő látványnak magam. Azt mondják figyelmes, gondoskodó vagyok szóval inkább ezen belső tulajdonságaimmal, ha szexelni nem is, de mással jól tudnám érezni magam. Csak hát az ilyen helyeken inkább a külcsíny a mérvadó. :(
2015. okt. 27. 21:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Az orál még intimebb dolog, mint a szex. Nagyon könnyűvérűnek kell lenni, hogy valaki ilyenbe beleegyezzen.
2015. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia.


Ott van a 2-es hozzászóló.Írj neki.Szerintem egyértelmű volt a jelzés részéről!

Én már rég írtam volna neki.:)

2015. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha ismerem, egy társaságban vagyunk stb akkor ha bejön akkor talán benne lennék. idegennel esélytelen.
2015. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha bejössz az illetőnek, bejön a dolog. Ha nem, akkor ugyanúgy nem jön be, ahogy más szöveg sem.

Ha helyes vagy, esetleg izmos, akkor ezzel a szöveggel találsz csajt. Ha nem, akkor ilyen jellegű szöveggel sem.

2015. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is írnék a kettesnek, csak sokat túlórázom, ezért nincs időm semmire.
2015. nov. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!