Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez mifele orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mifele orgazmus lehet? Nagyon fura?

Figyelt kérdés
Elkezdem magam onkielegiteni,es miutan elelveztem igy a huvelyembol sok folyadek jon olyan mintha bepisiltem volna,es a szaga is olyan.Nem olyan mint a rendes orgazmus.Ez folyekony es vizes allagu.Nem tudom mi lehet ez:( Utanna is kerestem,es nem talaltam semmit. Ez egy betegseg lehet? Vagy massal is elofordult mar? L

#hüvely #orgazmus #vizelet #maszturbálás.önkielégítés
2015. okt. 28. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Spriccelős orgazmus csak sok pisi keveredett hozzá.:) Nekem is szokott ilyen lenni és hatalmas élvezet párosul hozzá.:3

Ne izgulj, csak élvezd!;)

2015. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de a huvelybol pisi feleseg?:o
2015. okt. 28. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem is szokott ilyen lenni, elég sok vízet iszom, az okozhatja..
2015. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.


Ezt nézd meg hátha többet tudsz meg.


[link]

2015. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez pontosabban leírja a dolgokat.


[link]

2015. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Hú de izgi! :)

33F

2015. okt. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi köze a pisihez. Az úgynevezett Skene-mirigyek termelnek egy, a férfi prosztataváladékhoz hasonló folyadékot. Egyes nőknél (nem mindenkinél) ezeknek a mirigyeknek van kivezetésük a hüvelybe, és a G-pont direkt ingerlésének hatására a váladék távozik. Sok férfi megőrül a spriccelős orgazmusért. :)
2015. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!