Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mitől lehet, hogy szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől lehet, hogy szex közben nem volt merev?

Figyelt kérdés

Reggelről amikor elkezdtük kemény volt utána 10 percel később éreztem, hogy nemigazán.. Ez van ezzel kellet megoldanom barátnőmet aztán cseréltünk, mert szeretem ha úgy megyek el, hogy ő van felül, de full puha volt aztán nyalókával lehetett megoldana helyzetet és úgy befejezni.. Viszont nemszokott velem ilyen lenni, fáradt se voltam és 0/24ben képes lennék igazából ezt csinálni, akkor mi lehetett a probléma velem? :S

21f



2015. okt. 29. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha őszinte vagy magadhoz.. biztos kívánod még a bnődet?
2015. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Reggeli merevedése sok embernek van, ám ahogy ébred fel a tested "ő úgy alszik el". Velem is megtörtént már. (Ha szex közben megpróbálsz félálomban maradni, akkor megoldható! :D )
2015. okt. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!