Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szex akkor többször is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex akkor többször is elélvez a pasi? És mikor lô spermát és hanyadik elélvezésnél lô? És érzi a pasi amikor úgy elélvezett hogy lô? És hogy a csaj nehezebben élvez el mint a pasi? Normális választ válok!

Figyelt kérdés

2015. okt. 29. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hú ha.. te ma este mindent meg akarsz tudni :D nem lesz ez kicsit sok infó egyszerre?
2015. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
A normális válaszhoz előbb egy normális kérdés kéne. Szedd össze magad és fogalmazd meg magyarul, hogy mi az istennyilát akarsz. Én válok…
2015. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A pasikminden alkalommal erzim amikor elélveznek, es minden alkalommal lőnek kedves. Es igen erzik hogy lőnek.

Vannak kivételek amikor az orgazmus elött megszakítják a aktust az utolsó pillanatban. Olyankor ha nem is olyan erőteljesen, de elélveznek,vistont nem lőnek, mert azik az izmok amik a spriccelést csinálják, nemmdolgoak olyanerőteljesen,de olyankor is kifolyik a cucc.

2015. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy többször is elélvezzen, de a legtöbb fiúnak szüksége van pihenő időre két orgazmus között.


Minden élvezésnél lő spermát. Maximum akkor nem ha kifogyott :DD ez nálam kb a 3.-nál van.


Érzem, hogy mikor élvezem el, azt is hogy folyik ki belőlem.


Sok lány nehezebben élvez el, de nem szükségszerűen.

2015. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A férfi és a női orgazmus nagy mértékben eltér egymástól. Míg a férfiak többsége automatikusan képes az orgazmus átélésére, a nőknek ezt tanulni kell, viszont "cserébe" többféle orgazmusra képesek és többször is (akár néhány másodpercenként), ha már megtanulták.

A férfiaknál is létezik olyan "mini-orgazmus", ami nem jár ejakulációval, ez is tanulható (közvetlenül az ejakuláció előtt leállítják a folyamatot, ilyenkor a végén nagyobb az élvezés). Vagy, ahogy mások is írták, előfordul, hogy a többedik orgazmusra egyszerűen "kifogy" a cucc.

2015. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy férfi többször is képes lehet elélvezni egymás után kevés szünettel. Amikor először voltam nővel 7x élveztem el estétől majdnem reggelig! A napi 5 késöbb is előfordult, a napi 3 gyakran! De 40 éves koromig a napi 1-et szinte mindig kívántam. Most is többet kívánok mint ami van. Az első adag erősebben lövell ki, de utána már nem jellemző a spriccelés, de embere, és dákója válogatja! A csajok sajnos sokkal nehezebben mennek el, a kevés szerencsés kivétellel! Sokat árt a félelem, görcs, teherbeeséstől való félelem. Aki biztos fogamzásgátlásról gondoskodik, fél siker!

De gondolom ezeket Te is tudod Pistike! :-)

Ha még kérdésed van küldj privátot.

2015. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A félreértések elkerülése végett egy pasi számára sem szükségszerű, hogy 1 szex = 1 elélvezés. Vannak akik alapból többször tudnak lekókadás nélkül ejakulálni, legtöbben (30 % körül) erre képesek tizenévesen. Amikor még a hormonok nagyon dolgoznak.


Aztán ott van a multiorgazmusosság az a fajtája, amikor nem ejakulálsz, csak elélvezel, szétválasztod a két folyamatot, ami a legtöbb fejben összetartozik. Így újabb és újabb csúcsokat tudsz elérni 1 meneten belül, gyakorlatilag nincs korlátja annak hányszor élvezel.


Én személy szerint szeretek 1 menetben 5-6x elélvezni, egyszerűen így esik jól a végén van egy normál (bár annál sokkal erősebb a megelőző orgazmusok miatt) ejakulációs élvezésem is. Így teljes egy szex.


A csaj élvezhet nehezebben is (értsd: a pasinak megvan minden menetben az orgazmusa, a csajnak nem, vagy a pasinak mert multiorgazmusos több van mint a csajnak), de mindkettejüknek fejleszthető az orgazmuskészsége. A pasinak és a csajnak is. Persze ez pasinál nem feltétlenül a gyorsabb élvezést jelenti, hanem a jobb orgazmuskontrollt. Nőnél is lehet gond a multiorgazmusossá válással, van aki 1x tud élvezni és másodjára már kellemetlen, de ez is tanulható.


Ha multiorgazmusos akkor lő spermát amikor akar, nem orgazmus szám függő, ha normál, akkor mindig lő amikor ejakulál. Akkor is, amikor már a sokadik menet, csak maximum nagyon keveset. Még régen, amikor nem voltam multi, akkor 8 menet után már alig jött belőlem, de még volt észrevehető előváladék és sperma is.


A többi kérdésért írj nyugodtan privátot, ha érdekel. Szép napot!

2015. okt. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy élvezek el hogy folyamatosan spriccel a genyó a farkamból mint egy szökőkút egy óráig is ha akarom.
2018. jan. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!