Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kizáró ok lenne az az ismerked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok lenne az az ismerkedésre nézve, ha nem szeretek szexelni? (F)

Figyelt kérdés
Ha muszáj, akkor csinálom, de nem vagyok oda érte.

2015. okt. 29. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Aszexualis vagy? Hat... Kell keresned egy hasonlo beallitottsagu nőt.
2015. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja. Keress egy hozzád hasonlót.:)
2015. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2015. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy tönkremegy tőle a kapcsi idővel. húú muszájból elég gáz lehet szexelni. olyan lányt kéne találnod, aki szintén nincsen nagyon oda érte, mármint a szexért.
2015. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok hasonló gondolkodású nő van, csak jelezd előre, mert egy átlagos, vagy magasabb szexualitású nő szenvedne melletted, ahogy én az exemmel...
2015. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sose értetem ezt... nem akarok komoly filózást indítani az aszexualitásról, de ennek mindig lelki vagy fizikai gond a forrása.

Szóval vagy mentálisan kell ezt kezelni (ezt nem lehet a gyakorin 1-2 tanáccsal megoldani) vagy fizikálisan van a péniszeddel valami. Lehet, hogy fiatalon körülmetéltek és totál érzéketlen lettél. Van aki kevésbé lesz az, van aki 1-2 év alatt annyira érzéketlen lesz ott, hogy alig élvezi a szexet.

Vagy önkielégítés függő vagy és hozzászoktál a dologhoz annyira, hogy a rendes szexet nem élvezed......végül is csak a szexet írtad, nem azt, hogy maga a téma is taszítana.


Ha nem ezek az okok passz, keress egy aszex csajt és akkor lesz egy kocka alakú kapcsolatotok, aminek 3 sarka alatt van oszlop. A negyedik sose lesz ott, de ha elég erős az a másik három talán állva marad az "épület" .

2015. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nőnél már hallottam ilyet, de férfinál? Mi a baj veled?

Vagy eddig csak nagyon ronda nőkkel voltál?

Ha mondjuk egy bombázóval jönnél össze, akkor sem szereted? Hetero vagy egyáltalán? Én ezen is elgondolkodnék. Nem bántani akarlak, tényleg, csak a férfiak általában nem ilyen beállítottságúak.

Egyébként egy friss kapcsolatban a legtöbb nő is éjjel-nappal szexelne, egy-két év múlva áll be a normális igény. Addig azért össze kell kapnod magad.

2015. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én se szeretek. ez van. keress magadnak partnert, akivel elvagy, de nem dugod meg. meg nincs semmi ilyesmi. súgok: nehéz lesz.
2015. okt. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!