Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány, nő aki tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P83 kérdése:

Van olyan lány, nő aki tényleg nem szokott maszturbálni, esetleg soha ki sem próbálta?

Figyelt kérdés

Annak idején még az iskolában, de munkahelyen is találkoztam olyan lánnyal, nővel aki azt állította magáról, hogy nem szokott magához nyúlni, de volt olyan is aki azt állította, hogy soha nem is nyúlt magához, mert mindig volt pasija.

Nos tény, hogy egy nő, jóval könnyebben talál magának szexpartnert, pláne, ha csinos, de akkor is hihetetlenül hangzik az, hogy egy lány vagy akár egy érettebb nő nem nyúl vagy nyúlt magához soha, akár csak a puszta kíváncsiság miatt is, hogy milyen érzés?Tényleg van olyan nő aki csak akkor tapasztalja meg a simogatás örömeit amikor egy pasi okozza neki vagy ez egyszerűen csak kamu és sokan cikinek éreznék, ha bevallanák?Nők, lányok és hölgyek válaszait várom!



2015. okt. 29. 21:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Van ilyen nő, én is ismerek ilyet. Erősen vallásos nevelést kapott, és soha életében nem volt orgazmusa (pedig volt férje, gyerekei is).
2015. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is van, de ritka. A többség csak tagadja!
2015. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Volt egy ilyen lány!

De belehalt!

2015. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Csak volt férje? Honnan tudod, hogy nem volt orgazmusa? És nem is vágyott rá, hogy legyen?
2015. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

En kizartnak tartom

14 eves vagyok es egesznap tudnam csinalni

2015. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
barátnőm nem szokott egyszer kiprobálta de azt mondta ő csak pasival akarja
2015. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Akik azt mondják, hogy soha nem szoktak maszturbálni, azok mind hazudnak.. Akarva akaratlanul is, előbb-utóbb kénytelen lesz könnyíteni magán valamilyen módon.
2015. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Sokan tagadják mert szégyenlik.Csak vannak akik olyan hihetően tudják tagadni,hogy mindenki elhiszi nekik,mert olyan az életvitelük is,hogy hihető lenne,de ők is masztiznak.
2015. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
szerintem csak tagadják, én 10 éves korom óta csinálom
2015. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. A barátnőm se szeret, imádja ha én csinálom neki, de magát sose venné rá. Az orgazmusával semmi gond, csikló és hüvelyi is szokott neki lenni, tudja hol a G pontja, egyszerűen csak nem szereti magának csinálni, mert pótcselekvésnek tartja.
2015. okt. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!