Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti srácok 20-28 év közöttiekne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti srácok 20-28 év közöttieknek miért jönnek be annyira a kigyúrt aerobikos macák vagy a soványak?

Figyelt kérdés

Mi van a korosztályombéli fiúkkal? Mi lelte őket, hogy majdnem mindnek az ilyen szolizott bőrű, izmos, aerobikos macák tetszenek vagy a soványak? Én legalábbis azt vettem észre. Én vagyok 25 éves lány, ismerek pl. egy 28 éves srácot, ő maga is gyúr és a volt barátnője ugyan csinos de olyan tipikus pláza maca (csak épp nem szőke), de szolizott, kigyúrt (szerintem már túlságosan már nem nőies). Néztem a képeit, nekem olyan mű....A mosolya is, az alakja, olyan megcsinált, mégis rengeteg like-ot kap és dicsérgetik....Vagy véletlen felnéztem valakinek az adatlapjára, a csaj fejre ilyen teljesen átlagos, de szintén szolizott, szőke, kigyúrt, de a pasik már dicsérgetik hogy nekik ilyen olyan szép meg gyönyörű....

Mi a baj az átlagos testalkatú nőkkel? Mi ez a testmánia, hogy a korosztályom beli fiúk gyúrnak és méregetik mindig az izmaikat, és a leendő nőiktől vagy nőjüktől is elvárják kondizzon és izmos legyen?


És mielőtt valaki azzal jönne, hogy biztos irigy vagyok ezekre a nőkre, és hogy én biztos túlsúlyos vagyok, az nagyon téved. Én nem szeretnék ezekre a nőkre hasonlítani, nem járok szolizni, sportolok de attól még szeretnék nőies maradni.


Mi bajotok van pl. ezekkel a nőkkel? Komolyan nem értem a férfiakat.


[link]


És kíméljenek meg az olyan típusú hozzászólásoktól is hogy ''jobb mintha dagadt volna'', meg ''legalább ad magára'', nem ezekre vagyok kíváncsi, a végletekre hogy ki kövér és ki sovány, az igényesség nemcsak abban nyilvánul meg valaki a fél éltét konditeremben tölti.


Előre is köszönöm.



2015. okt. 30. 18:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
45%

En se igazan ertem ezeket a ferfiakat akik a Toldi Zsuzsiert vagy Olah Viviert vannak oda. Mi abban a noies? Bar biztos jo, mert estenkent szkanderpartikat lehet csinalni veluk...

Ja, es en sem vagyok dagadt, mielott valaki ezt gondolna.

21/L

2015. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
A linken szereplo balrol nezve elso harom lany szuperul nez ki. A tobbiék nem.
2015. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem életkor függő, hanem szubkulturális kérdés. Ha neked, az izmos, szétgyúrt, tetovált, kefehajú pasik tetszenek, akkor ne csodálkozz azon, ha ők a hozzájuk hasonlót keresik.

Menj el egy jóféle rock koncertre, a többség magasról letojja majd, hogy kockás-e a hasad, vagy jársz-e szoliba.

2015. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Azert ott van eleg sok deszka akinek szinten nincs noies alakja.

Viszont van jo par pofas csajszi is:)

2015. okt. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%
Mert az ilyen csajok mellett meg se mertek nyekkenni, csak meghúzódtok valahol a "sarokban". Még akkor is ha amúgy elég nagy szátok van, ha egy ilyen csaj mellé kerültök egyből elcsendesedtek. És így őket egyből jobban észreveszik.
2015. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Az lehet a probléme,hogy te ilyen közegben vagy.

Ha olyan pasikat ismersz akik edzenek ,persze ,hogy hasonló beállítotságú hölgyet keresnek.

Ha motoros pasival vagy akkor a srác nagy valószínűséggel nem a könyvtárban fog nézelődni csaj után.

Mindenki hasonló beállítottságú embert keress.


És ,hogy választ is kapjál a kérdésre! Nem nem mindenki olyan lányt keress ,mint amit leírtál.

2015. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
15%
Én pl. nem szeretem, ha egy nőnek már látszanak a bőre alatt az egyes izomkötegek. A klasszikus konditermi gyúrós faszik között kifejezetten sok a látens meleg, talán ezért van az, hogy ők a nőkben is a férfias muszkuláris alkatot keresik. Nincs más tippem.
2015. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
azért az szép teljesítmény, hogy pár gyúrós ismerősöd preferenciája alapján általánosítasz a 20-28 éves férfiak tekintetében. én még pont beleesek a zónába, de engem például nem kérdeztél meg és mégis tudod, hogy mi tetszik?
2015. okt. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nemcsak a gyúrós ismerőseim alapján, exeim közt is akad legalább kettő ilyen testmániás. Természetesen nem általánosítok, hogy az összes, azt mondom nagyrészt, főként a fiatal fiúkat ha nézzük. Egyszer írta egy lány ő főleg az idősebb pasiknak szokott bejönni a testalkata miatt mert kissé husis.

De vazzeg direkt azért kérdezem, mert tudni szeretném az okát, másrészt örülök ha akad kivétel.

2015. okt. 30. 19:54
 10/29 anonim ***** válasza:
Általánosítás, általánosítás hölgyeim. Én falramászok a műnőktől, egész egyszerűen azért, mert, ha a közelükben vagyok, akkor barbibabáknak érzem őket. Legyen egy nő, nő.
2015. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!