Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mi lehet abban jo ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi lehet abban jo ha két pasi teszi be egyszerre a nunitokba a farkat? Ilyet kerne egy lany, mi legyen?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem nem vonz a dolog.. Én nem próbálnám ki. 17/L
2015. nov. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha van egy kis biszex hajlamod örülj neki h kifogtál egy ilyen csajt mert sokan erre vágynak...

Én sajnos nem tudnám egy másik farokhoz nyomni az enyém...

2015. nov. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

az nem két farok egy helyen te

hamem egyik anális a másik normál csak ojan közel van hogy te azt hitted ugyanoda megy

nagyon kevés nő tudja azt megcsinőlni amugy meg nem is esne jol és nehéz lenne kivitelezni

nézd meg jobban a videot ahol láttad

2015. nov. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kedves előző! létező fogalom az egy lyukba két farok felállás!
2015. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lány kedvéért lehet megtenném, de nem vonz a másik férfivel való... Csak óvszerben lennék hajlandó rá.

33F

2015. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!