Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Az gáz, vagy ciki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az gáz, vagy ciki, vagy elfogadhatatlan, ha a pasi kézzel izgatja fel magát közösülés előtt?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Ha ott egy lány, miért izgatnád magadat kézzel? Nem is értem.
2015. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%

Inkább megalázó. Én biztos nem tudnék így lefeküdni egy fiúval ha nem miatt áll a cerka. Ez így olyan mintha nem is velem akarna lefeküdni csak Kell neki egy punci, hogy ne mindig marok Marcsát nyúzza.

18L

2015. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

Megalazo. Biztosan nem fekudnek le vele. Nem ram izgul hanem a kezere? ...

Nemreg volt olyan kerdes is ahol egyuttlet utan nem tudott a srac sehogy sem elmenni csak a kezevel... Ilyennek akkor minek nö?!

2015. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Lehet hogy csak gátlásos vagy zavarban van még.....
2015. nov. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Azért ez már gáz. Ott a lány, akkor miért magának csinálja??? Kivéve, ha azt játsszátok, hogy egymás előtt masztiztok... Akkor nincs gond. Amúgy meg...

33F

2015. nov. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%

norika.m:

Az inkább a nőt minősíti ::-P :-D

2015. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem gáz, csak ha én nem tudom felizgatni, ha jobb neki a saját keze, mint az enyém, akkor ott valami nem klappol. Ilyen alapon akár be is fejezheti magának, akkor meg egyáltalán minek vagyok ott, ugye...
2015. nov. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
gáz. De egyébként jó lenne ha lenne aki csinálja nekem :(
2015. nov. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos már előfordult ez velem. Elszégyelltem magam, hogy ennyire nem bírom felizgatni a fiút. Utana el is ment a kedvem a szextől. Persze végigcsináltuk, csak az önbizalmamnak annyi volt.
2015. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Számomra elfogadhatatlan. A páromhoz hozzá se kell érni legtöbbször, hogy felizguljon. Persze volt már olyan vele is és mással is, hogy nehezebb volt működésbe hozni, de ilyen esetben "nem adom ki a kezemből az irányítást"... akkor inkább hagyjuk az egészet, ha nem vagyok képes én felizgatni, vagy nem azt élvezi jobban. (Az persze más, ha direkt előre megbeszéltük, hogy próbáljuk ezt ki)
2015. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!