Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Buktatok már le szüleitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buktatok már le szüleitek előtt maszturbálással?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor mi volt a ti reakciótok, és mi volt a szüleiteké?:D Milyen befolyással volt a kapcsolatotokra a továbbiakban, megbeszéltétek, vagy nem??


Én most buktam le éppen, és nagyon kínosan érzem magam..:o



2015. nov. 1. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még nem buktam le, pedig 12 éves koromban csináltam először. :) 21/F
2015. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jó neked, én 20 vagyok, és eddig vagy 3x + a tesóm előtt is 1x..xd
2015. nov. 1. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:
én nyolc voltam, nem is tudtam mit csinálok, de lebuktam vele. :D meg az exem szülei előtt szex közben. :D
2015. nov. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
waoh az igen xd Beszéltetek utána a szülőkkel?:o
2015. nov. 1. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Még nem buktam le, egyszer volt utalás, hoyg szedjem a zsepit XD 16/F
2015. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok: hát egyszer a papa ránk nyitott, ő nem szólt semmit, csak másnap zárat cserélt, hogy betudjuk kulcsolni az ajtót. :D de volt olyan, hogy a mama küldött sms-t az exemnek h "gyerekek kicsit halkabban".... na az nagyon égő volt. :D
2015. nov. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az igen xd
2015. nov. 1. 16:07
 8/9 anonim ***** válasza:
egyszer anyu pont akkor jött be mikor a takaro alatt vertem és elélveztem. Ott rángatóztam és spricceltem épp. Anyu azt kérdezte nem vagyok e beteg, vagy mi bajom:)
2015. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

apu előtt elég furi pózba voltam már csak azt vettem észre amikor becsukta az ajtót

Utána megbeszéltük

2016. máj. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!