Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi pénzt adtaok /adnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt adtaok /adnátok maximum ki egy bombazónak szexért?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 16:16
1 2 3
 11/23 mikeXxX ***** válasza:

Már ne is haragudjatok de hol marad a férfi vonzerőtök ?

Egy büdös buznyákot se fizetnék lehet bármilyen jó nő is !!!

Legyetek már kicsit férfiak ezért vannak így elszállva a Magyar nők ! Persze tisztelet a kivételnek !

2015. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a férfiasság? A kettő dolognak semmi köze nincs egymáshoz.
2015. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem fog ingyen k..i ha van aki fizet érte miért adna ingyen ezt mondta nekem egy csaj
2015. nov. 1. 17:42
 14/23 anonim ***** válasza:
Egy random bombázónak semennyit, de van egy két híres modell és színésznő, akivel eltöltenék egy-egy éjszakát, de 2-300 ezernél többet ezeknek se adnék. Csakhogy ezek meg nincsenek rászorulva, szóval semennyit.
2015. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, jóképű férfiként csúnya lenne, ha erre sdnám a fejem, hogy fizessek a sexért. Nem tudnék utána tükörbe nézni.

33F

2015. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire bombázó. Ha nagyon akkor adnék neki 100k-t is, de a legelitebbek milliókat keresnek 1-1éjszakával.
2015. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
De a jóképűség és a lányok felszedése teljesen más dolog. Itt egy kiló húsért fizetsz, amivel aztán azt csinálsz amit akarsz. Beleköphetsz a szemébe, ráhugyozhatz a fejére, vagy szimplán csak a tudat hogy eladta magát 10 darab giroszért. A prostizás nem a szerelemről, hódításról, meg a szexről szól, hanem a hatalomról.
2015. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Semennyit. Csak akkor szexelnék valakivel (bombázó vagy sem), ha ő is megőrülne azért, hogy velem szexeljen.
2015. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én nem vágyom ilyen hatalomra. Szerintem a kisebbségkoedusos beteg elmének szól a hatalomrol. Nem csak jóképű vagyok ha akarok megkapom magamnak nőket anélkül is hogy fizetnék érte. Azt akarom, hogy a nő akarjon engem. Nagy különbség ez! A minőség ára. Ha elérem, hogy valaki szeressen, akarjon. És ezért nem fizetek. Nem is lehet megvenni. Nem akarok uralkodni más felett.
2015. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

egy budapesti lakásos csaj extra nélkül kér 15-öt. a két nagy hirdető oldalon belefuthatsz nagyon jó nőkbe is ennyiért és tök átlagosakba is. van fent egy ex playmate csaj aki óránként 35-be van de nála nincs extra. a jelenlegi anyagi helyzetemet nézve 20-nál meghúznám a plafont, de aki vagyonos az simán kiad százezreket is...

viszont azt nevetségesnek tartom amikor tök átlagos csajok jönnek azzal, hogy ők nem hivatásosak és mennyire különlegesek, így alkalmanként kérnének 50-100-at. persze amíg sz*ar van veréb is lesz!

2015. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!