Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már úgy, hogy valaki nézett közben benneteket? És fordítva?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol és hogy történt?
2015. nov. 1. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Még régen exemmel szexeltünk, és a tesója meg az ablakon át nézett, de ezt csak a végén vettem észre :) F30
2015. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A csaj húga volt ott. Őt is szerettem volna de nem akarta. f.
2015. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

igen, éreztem hogy valaki néz, elfelejtettem becsukni az ajtót és bejött a kutyám, leült és nézett minket


25/F

2015. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Gimiben sokat szexeltünk bulikban, utcán. Olyankor mindig jöttek a kíváncsi emberek nézelődni. Az akkori bnőm húga is szeretett ott lenni az ágyban amikor szexeltünk, elég perverz volt. Aztán tengerben is dugtam már, egy kisgyerek ott játszott mellettünk, aztán odarohant az anyja és elvitte. :D

Termálvízben, a mamák nem vágták mi történik, a de a fiatal párok mind néztek meg mosolyogtak.


Ó, volt még egy jó. Egyszer egy tájföldi csajt ujjaztam buli után a bírósági épület lépcsőjén, de már hajnal volt, és az emberek elindultak munkába. És jött egy nyugdíjas bácsi, és megállt nézelődni. :)


De azt ha a háziállatok néznek, nem bírom.

2015. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!