Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem tudok magamnak nöt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudok magamnak nöt szerezni akkor életképtelen vagyok?

Figyelt kérdés
az a baj hogy én semmibe se vagyok jo, ha valaki nem jo a csajozásban általában jo valami másban, de nekem egyszeruen semmihez nincs tehetségem, se barátnö se barátok, se semmi, meg tök hulye vagyok mindenhez irni olvasni számolni épphogy megtanultam, ráadásul komoly depresszioban szenvedek, sosincs kedvem semmihez, utálok emberek közé menni, ha a boltba el kell menni már minden bajom van, egyszeruen igy nincs értelme ennek az egésznek, szerintetek érdemes egy ilyen életképtelen fasnak mint én élnie?

2015. nov. 1. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor lennél életképtelen ha valamelyik létfontosságú szerved felmondaná a szolgálatot.Nő nélkül lehet élni csak sokak szerint nem érdemes,de én még ebben sem vagyok teljesen biztos.

Én hosszú ideje vagyok már nő nélkül és nem mondhatnám,hogy boldog vagyok,de nem gondolkodom az öngyilkosságon.

2015. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy dolog van az életben, amin bármikor változtathatsz, az pedig a hozzáállásod. Ha pedig sikerült felülemelkedned a szar kedveden és elkezdesz valami értelmes dologgal foglalkozni, akkor hamar kiderül, hogy sok dologban biztos te is jó vagy.

Pár millió sperma társad annó beelőzted, szóval biztos nem vagy életképtelen :D

2015. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Első lépés: tanulj meg magyarul szépen írni és fogalmazni.


Második lépés: ne szerezz magadnak nőt, mert csak megkeseríted az életét valakinek. Komolyan mondom. Egy olyan ember aki még a boltba se akar elmenni emberek közé, azzal komoly problémák vannak.


Harmadik lépés: keress fel egy orvost, aki segít ezen a problémádon.


Negyedik lépés: ha már nem félsz lemenni kenyérért, akkor menj el olyan helyekre ahol lehet ismerkedni.

2015. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki valóban nem talál magának nőt, az nem örökíti tovább a génjeit. Rövid távon talán szomorú, de hosszú távon jó, mert így maradnak az emberek egészségesek. Ez is az evolúció része.
2015. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen!
2015. nov. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen.


23/F (Aki 20 évesen vesztette el és addig totálisan haszontalan élőlénynek tartotta magát, amíg nem szexelt egy ellenkező neművel. Aztán utána sok minden megváltozott számára.)

2015. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!