Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha tudnátok, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tudnátok, hogy a srác ~150 nőt fektetett meg előttetek, akkor még adnátok neki esélyt kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2015. nov. 3. 08:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nem.
2015. nov. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
39%

Adnának. Csak jóképű srácok dugnak ennyi nőt meg.


Ha meg a srác jóképű akkor a lányok egyből dobálják a bugyit lefelé.

2015. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

# 2

Te vagy a csúnya, csóró srác. Nem az ilyen megkeseredett emberek előítéletekre vagyok kíváncsi, köszi:)

2015. nov. 3. 08:58
 4/15 Fuk de cámel ***** válasza:
Volt már ilyen pasim, sosem tudtam benne megbízni.
2015. nov. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Próba szerencse. ☺

Ha be tudja bizonyítani hogy engem akar és mikor már velem van nem "fektetne meg" mást akkor miért ne?! ☺

Ez csak egy vélemény.☺


18/L

2015. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
26%

Ne haragudj királylány, de ez miért előítélet?


Aki 150 nőt dug meg az egy skalpvadász, kurafi, ez elég egyértelmű nem?


De persze járj vele, hiszen ő jóképű, ami mellé automatikusan jön egy csomó egyéb jó tulajdonság, amit ti, kis királynők beleláttok a srácokba.



Nektek csak az a mérce hogy az arcom hogy néz ki, képesek vagytok azon pörögni hogy miért van nagy orrom meg kis szemeim.... nevetséges ez az egész :D

2015. nov. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az egész független attól hogy ki hogy néz ki ha bizonyít és tetszik a gondolkodása akkor van esélye, ha nem passzolunk akkor nézhet ki akár milyen jól akkor sem lenne semmi..
2015. nov. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nemtudom hogy tudnek e bizni benne :)
2015. nov. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze! Nagyon jó dolog tudni, hogy én vagyok a 151-edik és még sokan fognak jönni utánnam!
2015. nov. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek: nem.


Irtó naivnak tartanám magam, ha azt gondolnám, hogy valaki, akinek eddig 150 nővel volt szexuális kapcsolata, bennem találná meg azt a nőt, akivel párkapcsolatra vágyik és képes, ahelyett, hogy egy 151-iket "megfektetne", mielőtt keresi a 152-iket, valami olyan tudatalatti motivációtól hajtva, amivel 99,9 % valószínűséggel saját maga sincsen tisztában, és bizonyos értelemben rabja egy olyan vágynak, hajtóerőnek, amit nem ért, és amit ellen így tenni sem igen tud.


Akire ilyen fokú promiszkuitás jellemző, az ha változtatni akarna ezen, akkor sem tudna, kivéve talán, ha valami olyan terápiás segítséget keresne, ahol fel tudják tárni a viselkedése okait, mozgatórugóit, és többek között azt, hogy miért képtelen, vagy miért irtózik az érzelmi kötődéstől és attól a fokú felelősségvállalástól és elköteleződéstől, amivel egy hosszabb-rövidebb tartós kapcsolat jár.


(Amúgy soha egyetlen férfitől nem kérdeztem meg az ismerkedés során, hogy hány partnere volt eddig, a páromról azok után sem tudom, hogy évek óta együtt élünk, de az, hogy ki hogyan viszonyul egy tartós kapcsolathoz, kötődéshez, hűséghez, és ki mennyire érdemes ilyen téren a bizalomra, az szerintem elég jól levehető a másik személyiségéből, viselkedéséből.)

2015. nov. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!