Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő, akit izgat az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, akit izgat az ilyen játék?

Figyelt kérdés

Kicsit meredek a kérdés, de izgatna titeket, ha erényövet raknátok a párotokra mondjuk az együttlét előtt egy héttel? :D


Nem a megcsalástól való félelem miatt, mert a kölcsönös bizalom és tisztelet alap egy normális párkapcsolatban, hanem csak amolyan fűszerezésképpen a szexuális életben.

Izgatna a tudat, hogy még csak rá se tud rántani, hanem majd ti fogjátok megadni neki a kielégülést.


Persze az is érdekelne, hogy fordítva mennyire lenne ez érdekes. Ha a pasi rakna rátok övet, és csak ő elégíthet ki titeket mondjuk egy hét bezártság után...


Szerintetek jobb, intenzívebb orgazmus lenne utána? Vagy ez nagyon beteges gondolat? :D


27/F



2015. nov. 4. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen kipróbálnám mindkettőt. Mondjuk az valamiért jobban izgat, hogy rajtam van erényöv.

Nyugi, ez nem beteges dolog. :)

24/L

2015. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne, gyerekek. Ebben mi az izgató???
2015. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy mégis hogyan lehet alatta tisztán tartani a dolgokat?
2015. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze,épp itt olvastam az ötletet és ki fogjuk próbálni.Fürdés időben levesszük,de addig őrzöm a páromat,nehogy csaljon.Nagyon izgat.
2015. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem beteges. Én több éve el is várom a páromtól, hogy erényövet viseljen.

Vannak játék erényövek amiket nem lehet napokig hordani, de a minőségi darabokat több napig is tudja kinyitás nélkül hordani a férfi, vagy a nő. Természetesen kicsit több odafigyeléssel tökéletesen és higiénikusan tud benne tisztálkodni.

2015. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmmel rendszeresen játszunk ilyet :) elég izgatóan hat mindkettőnkre. Ha rámkerül az erényöv (a laikusok kedvéért: egy műanyag cucc, és nem is "öv", és tulajdonképpen inkább játék, persze vannak komolyabb acél erényövek is) akkor már 2 nap után megőrülök érte, h levegye, persze ezt azzal próbálom elérni h mindenféle módon kényeztetem, amit ő nyilván ki is használ :) A témát én hoztam fel anno, bár a bdsm témakör mindkettőnket izgatott, de ő nem is gondolta, h én belemennék ilyenbe.. meg hát először furcsának is gondolta. Aztán persze hamar megváltozott a véleménye..

sokkal több ez annál h izgatja h kontrollálhat, sokkal érdekesebb neki a nonstop vágyam iránta, annyi orális szex amennyit csak akar, hosszú masszázs amikor csak akarja, én csinálom a házimunkákat, én főzök, szóval sztem elég nyerő felállás

cserébe csak annyi kell, h folyton izgasson, de ne hagyjon elmenni :D


(persze akinek nincsenek szubmisszív hajlamai, azoknál nem működik ez, nameg egy nem domináns nőt se izgat sztem annyira)


1 hét bezártság az durva, izgató de egyben frusztráló is már nagyon, és igen, az orgazmus sokkal intenzívebb, főleg ha vmi tantrikus jellegű, elnyújtott lassú kézimunkát kapsz a végén azt nehéz leírni, h mennyivel jobb mint egy sima orgazmus. A folytonos izgalom meg, amit ez a játék generál, igencsak feldobja a szexet. Régebben heti 2-szer szexeltünk, orális szex pl. alig volt, most meg napi 1-2 van, persze csak neki :) nekem heti 1, már ha jó vagyok :) ha vmit elfelejtek, mondjuk kitakarítani v ilyesmi, v megbántom vmivel, nem csinálom meg amit kért, akkor bizony plusz egy hét bezártság a büntetés és bizony a 2 hetet elviselni elég örjítő.


Szóval a kérdésedre válaszolva: igen van olyan, csak ő már foglalt :D


de biztos találsz vkit, csak annyi a lényeg, h legyenek domináns hajlamai, és legyen kellően nyitott, kicsit perverz :D

2015. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szívesen játszanék ilyet valakivel üzenetben ha van érdeklődő :)

18/l

De csak az jöjjön aki akkor és azt teszi amit mondok :D :P

2015. nov. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!