Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, hogy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy a barátom ne élvezzen el olyan gyorsan?

Figyelt kérdés
Az hogy elötte kézzel vagy szájjal segítek rajta nem jön be. Nem áll utána fel neki, ha mégis utána egyátalán nem lesz gyorsabb a menet.
2015. nov. 4. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Először élvezzen el, másodjára már tovább tart, 3.-jára pedig még tovább....
2015. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első te végig se olvastad a kérdést.

Amikor érzi, hogy elélvezne hagyja abba és maradjatok úgy fél percig, aztán folytassátok. Vagy húzzon vastag gumit.

2015. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyi a trükkje, hogy rászorítasz két ujjal a farka tövére, amikor érzi, hogy nemsoká elmenne. Vagy vastagabb koton, így van. Meg sok gyakorlás koton nélkül, rászorítás nélkül is, és menni fog az neki. Persze nem kell mindig olyan erővel, gyorsan mozognia, mint egy ütvefúrónak.
2015. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit, keresel mellé egy szexpartnert. A GYK-n kapott priviket kinyomtatod, összegyűröd, bedobod egy kalapba, kihúzol egyet, és azzal találkozol és szexelsz.
2015. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szólók is írták, gyakorolni kell. Én egy szeretkezés alatt van, hogy 4-5-ször is "visszatáncoltatom". :) Úgy érdemes, hogy mikor érzi, hogy jönne, megálltok kicsit és feszítsen rá a hasizmaira. Vagy a tövénél szorítsa el. Ha kicsit "vesztett az erejéből", akkor addig nyalogasson vagy te kényeztesd. Mindig egy kicsit tovább fogja majd bírni. Nekem olyan is volt, hogy a sokadik ilyen után, már el sem bírtam menni, csak nagy kínok közepette. :D Egyébként így az orgazmusa is sokkal intenzívebb lesz.


28/F

2015. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindig gumival szeretkezünk és nem, nem fogok szerető tartani. Egyébként köszönöm az eddigi tippeket :)
2015. nov. 4. 18:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem is értem hogy lehet élvezni a szexet gumival.. Nekem úgy eltart 2 óráig is..
2015. nov. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!