Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélendő ha egy fiatal lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő ha egy fiatal lány nincs kapcsolatban és csak szexpartnere és alkalmi kapcsolatai vannak?

Figyelt kérdés
Sok ilyen lány van manapság, nekem kicsit fura,
2015. nov. 5. 01:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el őket.
2015. nov. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
nem. sőt! tisztelem a bátorságát
2015. nov. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Még ha nem is elítélendő, de semmiképpen nem mondanám teljesen normálisnak sem akár lányok, akár fiúk esetében az alkalmi kapcsolatokat. Ugyanis mire megtalálja az igazit hiába lesz már érettebb is, nagy eséllyel meg fogja csalni a párját mert ezt szokta meg, mivel egész fiatal korában ezt csinálta (ezt az egy éjszakásokra értem). Vagyis most pontosítanám az első mondatomat: a szex partner már egy fokkal jobb, ugyanis nem csak egyszer van vele együtt, valamint már meg is tudják szokni egymást, akár szoros, emberi kapcsolat is kialakulhat közöttük. Az az ilyen lányokra akiknek szexpartnerük van nem is mondom hogy r...ncok, még akik mindenkivel összefekszenek, rájuk szerintem nyugodtan lehet mondani hogy azok.
2015. nov. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Kedves utolsó kommentelő! Ezt az állításodat milyen kutatásra alapozod? Ekkora tudálékos baromságot már régen olvastam.

Nem azért lesz valaki hűtlen, mert párkapcsolata előtt egy éjszakás kalandjai voltak. Annak, ha valaki képtelen monogám kapcsolatra, lehet következménye, hogy alkalmi partnereket tart. Az is lehet továbbá, hogy kapcsolatban hűtlen, de azt mondani, hogy aki alkalmi partnerekkel fekszik le, az következésképp, kapcsolatban hűtlen, nettó hülyeség.

2015. nov. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok, ezt saját tapasztalataim alapján írtam. Az összes korábbi barátnőmnek voltak előttem egy éjszakás kalandjai, hát mind meg is csaltak, és képzeld páran el is ismerték hogy köze volt a korábbi futó kalandjaikhoz annak, hogy nem tudtak hűségesek maradni. A jelenlegi barátnőm, akivel hosszabb ideje vagyok együtt mint a volt barátnőimmel, ő csak az előző barátjával feküdt le és rajta kívül nem volt több pasija, és nagyon jó a kapcsolatunk és nem is hinném hogy valaha megcsalna engem. Lehet persze hogy nem jól gondolkozom, nem is kell ezzel egyetérteni, de én ezek a tapasztalataim alapján hoztam szorosan össze a két dolgot.
2015. nov. 5. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Ne érts félre, ez nem személyes, sőt örülök, hogy most boldog vagy, de a rossz tapasztalataidra alapozva egy általánosító, logikailag hibás "kinyilatkoztatást" tenni, akkor sem épp okos dolog.

Nekem eddig csak szexuálisan nyitott, előéletükben alkalmi kapcsolatoktól sem mentes barátnőim voltak. Senki sem csalt meg, szóval én ez alapján kijelenthetném, hogy kapcsolaton kívül "kalandozó" nők, párkapcsolatban mindig hűségesek. Ez persze szintúgy baromság lenne.

2015. nov. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Csak akkor elítélendő, ha velem nincsen kapcsolata.
2015. nov. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az alkalmi nem olyan jo dolog,a szexkapcsolat annal inkabb :)
2015. nov. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Noren1989 ***** válasza:
42%

Elég sokan ribizlinek tartjuk őket.

26/F

2015. nov. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!