Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szeretőmnek valami fehér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőmnek valami fehér undorítóság folyt ki szex közben a puncijából. Most megundorodtam tőle. Mi lehetett az?

Figyelt kérdés

Átmentem tegnap este a szeretőmhöz. Együtt zuhanyoztunk, ott nyaltuk-szoptuk egymást. Aztán bementünk a szobájába szexelni. Fordított lovagló pózban kezdtünk el szexelni, ahol ráláttam mindenre. És kb. 1 perc után valami spermához hasonló állagú és színű anyag folyt kifelé a puncijából szex közben, nagy mennyiségben (nem, nem élveztem el). Először próbáltam nem odanézni, aztán pedig elkenni valamennyire, hogy ne lássam.


Nem vagyok egy kezdő, de ilyennel még sosem találkoztam. Még elélvezni azt sikerült valahogy, de aztán eljöttem tőle (a szokásos ott alvás helyett) azzal az indokkal, hogy ma korán kell kelnem. Nem tudom mit láttam. Ilyen még sosem volt (sem vele, sem más lánnyal) és ha visszagondolok, akkor most is kiráz a hideg.

23/F


2015. nov. 5. 11:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehet h délután is volt már egy randija?
2015. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 datass ***** válasza:

+1 vibescu


Vagy esetleg valami fincsi STD?

2015. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az izgalmi nedvem hasonló.

29N

2015. nov. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
A ciklus egyik szakaszán ilyen a folyás.
2015. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%

Folyása volt a lányak... Ebben mi az undi??? Vagy tényleg valaki megdugta előtted. ;)

33F

2015. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor a nőknél ilyen a váladék, a nedv. Bár ezt valószínűleg Te verted fel, mint a habot. Több filmben is látni ilyet. Engem izgatna. A páromnál is van ritkán.
2015. nov. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Daidalosz ***** válasza:
100%
Az exem is termelt ilyent mikor nagyon folizgult. Nem talaltam undoritonak , sot elveztem , ki is nyaltam.
2015. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
es az iylen embereknek vna szeretője...meg sem érdemled nemhogy a barátnődet, de azt sem hogy szexelj, te tudadlan faék.
2015. nov. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Ha neked nem kell a csaj passzold át
2015. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is szokott csorogni mindenféle, ha fel vagyok izgulva, de még eddig egy partnerem sem tartotta ezt undorítónak. Mondjuk én sem tartom undorítónak, ami a fiúkból szokott kijönni.

Ez egy olyan felnőtt dolog, tudod, hogy a nénik, meg a bácsik elfogadják egymás testét, meg egymás testnedveit.

2015. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!