Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El lehet fogadni, ha a szerető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet fogadni, ha a szeretőnek nincs kedve a szexhez?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő, és már kb. fél éve tart a viszony. Azt hittem, ez frankó lesz, mert minden jel arra mutatott, hogy végre kifogtam egy hozzám hasonlóan szexcentrikus csókát, aki nem túl jóképű, kicsit egyszerű és nem olyan szép a fütyije sem, így hálistennek véletlenül sem zúgtam bele, de akivel a szex jó volt és rendszeres, meg azt éreztem, hogy mindig kellek neki, ami az egómnak nagyon jó érzés volt. Főleg úgy, hogy ezt eddig így sose éltem meg, sok visszautasításban volt részem párkapcsolatokban, pedig ritka mint a fehér holló, hogy direkt rányomulok a pasira, hogy dugjunk.

Én elhatároztam, hogy ha visszautasítana ez az ember is, amikor jó lenne egy kis romantika, akkor kihajítom! Na most múltkor megtörtént ez, kértem, hogy dugjunk, de ő azt mondta, hogy ideges meg fáradt, úgyhogy inkább most ne. Sóhajtottam, beszóltam neki valamit, és mondtam neki, hogy akkor nem akarok aznap már többet beszélgetni és leléptem. Pedig a talit sem én kezdeményeztem.

Azóta ez jár a fejemben. Hiszen természetesen amikor ő akarja a szexet, nem volt még soha, hogy visszautasítottam, még akkor sem, ha nem volt olyan hatalmas kedvem, hiszen tudom, hogy ezért vagyunk mi együtt ilyen formában. Én nem érezném korrektnek, hogy ott vagyok, találkozok vele, felkészül hogy lesz valami, és én otthagyom, mert "ideges" vagyok. Az a minimum, hogy kielégítem.

Most nem tudom, mi legyen. Még nem dobtam ki, de úgy érzem, elárult, és már soha nem tudok vele úgy viselkedni, mint régen. Az utolsó reményem is elszállt, hiszen még ez a szerencsétlen is visszautasított. Eddig is rohadtul nem szerettem szexet kezdeményezni, de valahol kezdtem reménykedni, hogy ennél a férfinál lehetek önmagam, elmondhatom a vágyaimat, és viszonozzák, mert eddig így működött, és ez olyan jó volt, hogy cserébe még a lelki nyavalyáit is meghallgattam, ha láttam rajta, hogy szeretné elmondani.

Ezt nem tudom, hogy megértitek-e, de nagyon rossz most, mert azt hiszem, azért nem akarom igazából kidobni elhatározásom ellenére, mert nagyon meggyőző volt, jó nőnek éreztem magam mellette... eddig. Szerintetek ez csak rosszabb lesz, és érdemes már most véget vetni? Vagy egy alkalmat el lehet nézni, és mondjam meg neki, hogy a következőnél elköszönünk egymástól? Sajnos abban biztos vagyok, hogy nem fogok már tudni úgy viszonyulni hozzá ahogy eddig, most már én sem akarom mindig kielégíteni, inkább csak utálatot és megvetést érzek iránta, és már megint azt érzem, hogy nem lehetek majd igazán önmagam, és vissza kell magam fogni a szexben, és akkor meg már minek ez a szeretősdi, nem? De olyan csalódott vagyok, direkt azért mentem bele ilyen viszonyba, mert itt talán nem kell szégyellnem magam állandóan a vágyaim miatt, aztán végül mégis jön az arcul csapás. Ti mit tennétek ebben a szerencsétlen helyzetben?



#szex #szerető #elrontották a napomat #utálom a pasikat
2015. nov. 6. 05:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Hááááát a szerető az szerető. Nekem is nagyon szép mosógépem van de ha egyszer nem nem mos akkor kidobom a p**sába mert nem nézegetni vettem
2015. nov. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

A jó isten mentsem meg minden férfit tőled. Komolyan.


Egy embernek vannak érzései. Nem csak szükségletei.


Tudod, ember - érzelmek. Állatok - ösztönök, szükségletek.


Keress egy embert aki szeret... ja nem, mert az olyan lelkizős nyavalya.


Ui. A piros kis kezet lent találod. Csak nyugodtan.

2015. nov. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: igen, valahogy így érzem én is.

2. válaszoló: nem akarlak én lepontozni, hiszen értem amit mondasz, dehát én nem kapcsolatban állok azzal az emberrel. Akkor nyilván más volna. Ő is kiemelte párszor, hogy nem akarja, hogy egymásba szeressünk, én betartottam, akkor miről beszélünk? Mellesleg jeleneteket is mindig ő csinál, nem én, amikor pl. más pasi udvarol nekem, mindig féltékenykedik nekem, ki akar sajátítani. Azt mondja, nem tud mit tenni ez ellen. Szóval nem a pasim!

2015. nov. 6. 06:31
 4/18 anonim ***** válasza:
Ma estig kb 100 ajánlkozó privit fogsz kapni, szóval válogass.
2015. nov. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

"amikor ő akarja a szexet, nem volt még soha, hogy visszautasítottam, még akkor sem, ha nem volt olyan hatalmas kedvem"


Ja, csak a férfiaknál nem úgy működik ám, hogy ráparancsol a farkára, hogy "Állj fel!", ha épp nem kívánja, akkor nem kívánja.

Ezért is könnyebb a nőknek, és ezért is tudják megjátszani a szexet, tudnak akkodugni, amikor nem akarnak vagy nincs kedvük (pl. a k.urvák ugye).

na hát a férfiaknál ez nem megy. Ha épp nincs inger, hát nincs inger, az látszik...

2015. nov. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Figyelj. Ha fontos egy kicsit neked ez a kanegér, akkor nézd el neki, hogy néha nem akar, vagy nincs ereje hozzá! Ha meg nem fontos, akkor s kérdést már meg is válaszoltad.

33F

2015. nov. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2015. nov. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mondjad meg nek, hogy ha nem teljesíti a normát, akkor anyagi kártérítést fogsz követelni
2015. nov. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%

Te jo eg... Szegeny ferfi aki melletted van. Neked csak az a fontos hogy te ki legyel elegitve? Nem zavar hogy esetleg epp valami nem ugy alakult nal ahogy tervezte aznap? Es te fogod magad es otthagyod mert nem elegitett ki? Ertem en h nem a pasid de ember vagy aki azert lehetne itt ott megerto es nem csak a szexet uldozi. Ha te nem is kivantad a szexet multkor de oda adtad neki magad egy dolog, de a pasiknal ez nem mindig megy, es nem mimdig all fel ha epp van valami gond...

Sajnalom azt a ferfit aki veled volt ... Nyugodtan poktozz le....

2015. nov. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

"Ja, csak a férfiaknál nem úgy működik ám, hogy ráparancsol a farkára, hogy "Állj fel!", ha épp nem kívánja, akkor nem kívánja."


Ja, és a férfiaknak nincs se kezük, se nyelvük, és ha egy férfi nem kívánja, akkor semmilyen más módon nem tud egy nőt kielégíteni. Tényleg milyen könnyű a nőknek, nekik ha nincs kedvük, akkor szophatnak, vagy kiverhetik. Tényleg, milyen szerencsemalac minden nő, hogy a Jóisten teremtett nekik kezet és szájat.


Kérdező! Ha ez deklaráltan egy szexkapcsolat, ha csak a szexért vagytok együtt, és pont az nem működik, akkor tényleg nincs értelme erőltetni. De azért egyetlen egy alkalomból nem vonnék le messzemenő következtetéseket. Légy egy kicsit türelmesebb, lehet, hogy ez tényleg csak valami egyszeri baki volt, és holnaptól megint úgy működik a szeretőd, mint eddig. Nem érdemes rögtön kidobni, ha már összeszoktatok, egyébként jól működtök együtt. A helyedben inkább elnéznék egy ilyen esetet, minthogy megint elkezdjek keresgélni.

Azért beszélgess el vele, hogyan tovább, melyiktek mit szeretne.

2015. nov. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!