Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A heteroszexuális férfiak úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A heteroszexuális férfiak úgy általában miért szeretik a futballt nézni és a sört inni? Megértem ha valaki szereti játszani de nézni órákig és inni? :S 18f

Figyelt kérdés
én NEM szeretem a focit se a sört. se játszani se nézni se inni. ez egy normális kérdés. Ha nem tudsz normálisan válaszolni rá, KÉRLEK ne is válaszolj!
2015. nov. 7. 17:22
1 2
 1/12 opened paradise ***** válasza:
91%

Nem hinném,hogy többségben lennének.


A focit sokszor értelmetlennek tartom (20-an kergetik a labdát a túl nagy pályán,90 percen át és úgy lesz 0-0,majd félév múlva kiderül,hogy az is bunda volt) a sört meg nem szeretem,max a citromos Gössert.

2015. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elsősorban szeretem a focit nézni, játszani is szerettem, csak a térdem már nem bírja.

Inni viszont csak akkor iszom, ha kimegyek meccsre 2-3 barátommal, mindenki fizet egy kört és ennyi.

Amúgy ha otthon egyedül leülök meccset nézni nem bontok hozzá sört.

2015. nov. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi köze az ember hobbijának (meccsnézés) a szexuális beállítottsághoz?


Ha nincs akváriumod, búza vagy?


Ennyi erővel azt is kérdezhetném, hogy aki ilyen citromos meg mittoménmilyen női söröket iszik az mind meleg? De nem kérdezem, mert én vagyok elég intelligens ahhoz, hogy ne akadjak fent azon, hogy mindenkinek más az ízlése.


Van, aki focit néz, van aki autóversenyt, más művészfilmeket, megint más animét. És ennek semmi köze ahhoz, hogy az illető tisztán vagy szódával issza-e a bort, illetve a fiúkat, lányokat, esetleg a kecskét részesíti előnyben ha szexre kerül sor.

2015. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%

Mert a kisfiúk agyába gyerekkorukba belekódolják, h ha nem szereted a focit akkor bizony kisfiam homokos vagy, apuci meg ezzel bizonyítja férfiasságát asszony felé h este letesped a tv elé egy sörrel bámulnia meccset.

Egyik legértelmetlenebb sport a curling után btw, csinálni még ok-ok, mert kell hozzá erőnlét, tehcnika nomeg taktika is, de nézni? És a szabályok?

A meccsek 90%-a dögunalom, mert rosszak a szabályok (döntetlen meccsel is lehet előre jutni, ill. az első 5 percben szerzett góllal végig ki lehet védekezni egy meccset). Arról meg, h a 21. században egy (általában korrupt) bíróra van bízva a meccs eredménye?

A színészkedés is egy olyan undormány dolog ami ilyen szinten csak ebben a sportágban van jelen sztem.


Egyébként is a legkorruptabb játékok egyike.

És persze a legnézettebb is. Ami egyébként nem véletlen. Gondolom észre vetted már, h kik és milyen pénzekkel reklámoznak a meccsek előtt. És hogy a fogadóirodák milyen bevételekre tesznek szert. Nem is beszélve, a bundázókról. De végső soron a legtöbbet a hatalom szakít ezen, h ezzel butítják a népet. Nem véletlen tolnak bele ennyi pénzt a világ mindne országában a fociba. Kenyeret és cirkuszt, ugye. Ha meg a meccs fos, utána lehet felbőszíteni és szétküldeni az ultrákat szétvernia belvárost, addig se a korrupt politikusok vannak címlapon, hanem az a pár agymosott kopasz.

Komolyna mondom, szomorúnak tartom h a 21. században, mikor amúgy ekkora technológiai és kultúrális fejldőséen mentünk már keresztül, még mindig ennél a kenyeret és cirkusznál tartunk, csak most még (ellentétben az ókori római gladiátorjátékokkal) a cirkusz is egy unalmas fos. 22 ember kerget egy labdát, és egyedül a McDonalds, CocaCola meg a többi reklámozó (ill. az e cégek mögött álló nyugati tőkés háttérhatalom) nyer az egészen.

2015. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És hol marad a kirohanás a sörlobbi ellen? :)
2015. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én imádtam a sört. Egyszer annyi Drehert megittam, hogy 3 napig csak hánytam. Azóta nem szeretem a sört.
2015. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

minden ember más, ebben az országban elég sokan szeretik a focit, mert ez a sport mindenhol elérhető, csak egy labda kell.

pl én úgy nőttem fel hogy csak ez volt tesi órán vagy a futás, persze hogy focizni akartunk, és ez sokaknak megmaradt.


Hozzá teszem ennek ellenére sem szeretem a focit, de a sört igen, persze nem minden fajtát ;)

2015. nov. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 opened paradise ***** válasza:

[link]


Most kaptam privátban...

Igen,nem éltem hiába! :D

2015. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Ez szerintem hülyeség, hogy egy homoszexuális férfinak nem szabad szeretnie a focit, míg aki nem szereti focit, az meleg!

A focisták között is vannak melegek (csak hát nyilván nem fogják ezt bevallani), míg sok olyan homoszexuális ember is él, aki odavan a fociért, és szereti a sört! Csak közben a saját neméhez vonzódik, ennyi a különbség.


Az meg, hogy a focit baromságnak tartod, és nem szereted, szuverén jog, ebbe nem köthet bele senki. De az, hogy ilyen beszűkült látótérrel ítélkezzünk, hogy "0-0-val is előre lehet jutni", meg "5. percben rúgott góllal ki lehet védekezni a meccset" PONT EZ A SPORTÁG VARÁZSA!, hogy nem mindig a jobbik csapat nyer, és attól, hogy húsz alkalommal is eltalálod a kapufát, attól még nem nyerhetsz, ha az ellenfél egyszer eljön a kapuig és gól!

A korruptság az oké, de a legmagasabb szinteken ez nehezebben fordul elő, mert rengeteg szövetségi és klub ellenőr is van, akiket egyszerre mind nagyon nehéz lepénzelni!

Szerintem a labdarúgás az egy olyan sport, amiről ha heteket beszélsz, annyi idő alatt se tudod ugyanazt az egy meccset kivesézni (persze ha a meccs nem volt totál unalmas, ami meg megint más dolog)

A sör meg megint más dolog, van aki szereti, van aki nem.. de ez véleményem szerint - a többi alkoholos italhoz hasonlóan - egy olyan ital, amihez kell valamilyen indok, hogy fogyaszd, annyi különbséggel, hogy bármilyen apró indok is elég.. kevés az alkoholtartalma, de ez pont elég ahhoz, hogy a fogyasztója könnyebben átvegye a meccs hangulatát és jobban élvezze azt amit lát.

Remélem, tudtam segíteni a válaszadásban. :) És hogy nem írtam számodra furcsa dolgokat.

19/F


Ui. TrollFociról jöttem ide... kikerült a kérdésed

2015. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 opened paradise ***** válasza:

Tény,hogy vannak jó meccsek,de sajnos már milliószor ritkábbak. Én ezt leginkább azokra írtam,akik mindent megnéznek és még egy falunapi meccsen lévő 0-0 is ugyanakkora élvezettel tölti el.

Erről most Kőhalmi Zoltán jut eszembe " Mennyi helyzet volt,mi? A helyzet az a semmi" :D


Tegyük a szívünkre a kezünket,az elmúlt években rengeteg bundabotrány volt és nem alacsony szinteken,emiatt is a "botrány" szó.

2015. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!