Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalatom szerint minél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatom szerint minél szebb egy lány, annál kisebb az esélye hogy lenyeli? A többiek többet "beleadnak", a szépek finnyásabbak! Mások mit tapasztaltak?

Figyelt kérdés
2015. nov. 8. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés
2015. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Szépnek tartanak és jó nőnek mégis lenyelem. Ez hülyeség.
2015. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Meggyozodes es szokás kerdese szerintem.

Volt aki soha, volt aki csak kb ünnepnapokon, van aki mindig. Nincs számottevő azepsegbeli különbség

2015. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha lenyelitek sose lesztek terhesek :D viccet félretéve én nem nyelem le.
2015. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

általánosságban véve sztem a szép nők kicsit prűdebbek, mint a kevésbé szép társaik, de ez nem tudom mennyire releváns. mindenesetre szexmániás csajom mindig az átlagos arcú, átlagos testű lányok vagy akár kicsit ducibb, önbizalomhiányos leányok voltak. mondjuk az önbizalomhiányos lányokkal vigyázni kell, mert általában nagyon hirdetik, hogy ők mekkora perverz nimfomán szexmániások az ágyban, aztán kiderül, h a szürke 50 árnyalatánál meg is áll a tudomány.


a szép csajok meg imádnak abban a hitben élni, hogy ők minden férfinak csak ARRA kellenek, mert ugye a világon mindenki ezt tömia fejükbe. aztán ilyen gondolkodásmóddal nem lesznek túl odaadóak a szexben.

2015. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam ez egy folyamat volt. Először én is finnyáskodtam, mert az már milyen dolog, aztán ahogy értem, egyre kevésbé érdekelt, hogy kinek mi a véleménye, csak az lett fontos, hogy nekünk, kettőnknek jó legyen. Jó, eltelt pár év a kettő között, de nem hiszem, hogy annyira megcsúnyultam volna :)
2015. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen összefüggés a szép és a csúnya lányok is elég finnyások.
2015. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajnos a nők válasza nem mérvadó, mert ők a saját 1 személyes mintájuk alapján írják a véleményüket,hogy ők szépek/nem szépek, igen/nem! A fiúknak több a tapasztalata, (több lánnyal voltak ffiként mint a lányok! :) ) Az 5. hozzászolóval értek egyet, nekem is ez a tapasztalatom ......nem kevés lánnyal voltam. Az átlagosabbak akik nem beképzeltek,(mert van aki átlagos de játssza a cicababát, az játssza a finnyást is), mind nagyon odaadóak, hálásabbak.Persze a legnagyobb öröm az mikor egy tényleg szép, intelligens, már már szende kis szűznek kinézőből kihozza az ember a vadmacskát! (persze ha eleve benne lakozik!)
2015. nov. 8. 20:05
 9/9 anonim válasza:
Miért nem mérvadó a nők válasza? Ők nyelik le. Buta kérdés amúgy. (N)
2017. szept. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!