Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok shemale-lel Sok pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok shemale-lel Sok pasi van, akit izgatna, ha shemale-lel szexelhetne. Lányok, valakit izgatna közületek, ha kipróbálhatná shemale-lel?

Figyelt kérdés

2015. nov. 8. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Én benne lennék szerintem. :D 21/L
2015. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kipróbálnám, ha tuti egészséges lenne az illető. De az kb. kizárt.
2015. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mit értesz egészséges alatt?

HOgy nem nemi beteg?

2015. nov. 8. 21:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Még valaki?
2015. nov. 9. 20:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Én. Különösen. Arra. Várok. Hogy. Egyszer. Együtt. Lehessek. Egy. Shemale-lel. *-*

És most nem csak szexre gondolok, mármint, hogy persze idővel, ha összejönnénk még az is megeshet, de szerintem nem ez az első, amit szeretnék egy embertől. Mindenesetre megismerném, és ha jó vele, akkor talán.

Mindenképpen megismernék ilyen embereket, csak sajnos eddig nem igazán volt rá alkalmam. Na majd egyszer :)

L/16:)

2015. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ritka az igazán nőies shemale lány. :)
2015. nov. 11. 19:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb már csak ezt nem csináltam azok közül amit szeretnék. De bepótolom, remélhetőleg még idén. :) A fiúknak könnyebb dolguk van, mert a shemale-ek általában a férfiakhoz vonzódnak.
2015. nov. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben. Én például csak a lányokhoz!:-)

Szőrös testhez nem tudnék hozzáérni!!!

2016. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon tetszenek, vonzanak!
2016. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!