Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyes nőknek miért tabu a szopás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nőknek miért tabu a szopás?

Figyelt kérdés

Olyan férfit nem nagyon tudnék mondani, akitől azt hallottam volna, hogy nem szeret puncit nyalni.

(Én személy szerint szinte jobban élvezem, mint mikor szimplán dugom a nőt. Nagyon felpörget a látványa, íze, illata és az, amikor végignézek két comb közül a testén, ahogy hullámzik és remeg a gyönyörtől.)


Olyan nővel viszont már találkoztam, aki egyszerűen élből elutasítja azt, hogy orálisan kielégítse a párját (nem a sperma lenyeléséről beszélek, az tényleg egyedi és más dolog). Hanem arról, hogy szerinte gusztustalan egy péniszt a szájába venni.

(Volt egy a koliban, aki azt mondta, hogy meg sem fogja a pasijának, hanem tegye az be neki, mert ő nem fog hozzáérni kézzel, mert a férfi azzal pisil. XD )


Itt főleg nők véleménye érdekel, hogy mi lehet ennyire visszataszító abban, hogy orálisan kényeztetni kellene a pasit?

Mondom, más férfiaktól a nyalásra egy rossz szót nem hallottam még, sőt! Minden közelebbi haverom imádja, szereti csinálni.


27/F



2015. nov. 9. 09:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20%

#8

Nem értem milyen jogon mersz minden férfit vadállatnak nevezni.

Remélem ki se ejted a szádon, hogy téged ki kell nyalni.


A zöldketetes részt se értem. Azon keresztül pisil? Akkor nyilván meg se csókolja mert a szájával meg hányni szokott.

Ennyi prűd fap...nát.

2015. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%

Majd, ha lesz saját házad, kérdező, meg fogod tapasztalni, hogy van, akit csak a kertkapuig engedsz, van, akit az udvarig, esetleg a konyháid, de a hálóba csak a veled legbensőségesebb viszonyban állókat.

Ugyanilyen intim szféra a száj is. Nem teszünk bele válogatás nélkül minden szemetet. Ha egy lány nem akar szopni, nem feltétlenül az ő hibája. Lehet, hogy te vagy kevés neki. Ennyit tudtál kihozni belőle. Kész.

2015. nov. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

1:mert bigott valásos,még a pajzán gondolatait is meggyónja.

2:mert undi pasijai voltak

3:mert régebben kényszrítették,és meg utálta.

4:mert a szájával a gyerekeit puszilgatja.

2015. nov. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
34%

"4:mert a szájával a gyerekeit puszilgatja."


Miért? Szopás után nem mos fogat? Ennyi erővel hányni is szokott.

2015. nov. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

regi a kerdes de talan olvassa valaki


sok ferfival volt dolgom , ez tudom nem dicsoseg, csak a teny miatt emlitem meg , 35-40 ferfival lehettem eddig egyutt.


ebbol 2 !! nyalt, mindketten szerettek nyalni, azt mondtak kulonlegesen finom vagyok .. edes izu , nem savas

a tobbi kozul volt 2-3 aki igen, de maximum 1-2 percig, de annal nem tovabb nyalt


volt aki megmondta , hogy azt nem , puncit nem nyal



a szopast kivetel nelkul mindegyik termeszetesnek vette

sok penisz rossz szagu, van akinek rossz izu is, de az elobbi gyakori

van aki nem elekszik meg a szopassal, a torkommal (amit amugy szeretek) hanem raulnek a szamra a zacskoval es azt szopjam nyaljam fel orat .. mert azt nagyon elvezik..... igen, szoval utobbi "jo" elmenyek tobbsegeben nekem sincs tul sok kedvem a szopashoz.

2019. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A szopást ne keverjük a szájbbaszással!


Az hogy egyesek ugyanúgy nevezik és hasonló még nem ugyanaz.

2019. ápr. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!