Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hová menjek Budapesten csajozn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová menjek Budapesten csajozni, szórakozni?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem hogy hétvégente felugrok pestre vásárolgatni, nézelődni. Este meg valami buli. Olyan hely érdekelne ahol a közelbe van valami hotel, és sok a csaj, lehetőleg ne apácák.
2015. nov. 9. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A szórakozóhelyhez kell hogy közel legyen a hotel.
2015. nov. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi annyira nem lehetsz életképtelen, hogy egy ország fővárosában ne találj csajozásra és szórakozásra lehetőséget ;)
2015. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Javaslom a belvárost ;)
2015. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Akkor én is hasonlóan életképtelen vagyok... :-)
2015. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az egyesnek üzenem hogy inkåbb a szövegértelmezést gyakorolja, ne pedig itt névtelenül mutogassa h mekkora gyökér! :)
2015. nov. 9. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!