Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a legkönnyebb szexpózok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legkönnyebb szexpózok, és a legbonyolultabbak?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
nemtom, nézd meg egy geometria könyvben
2015. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem férfiként a legkönnyebb (illetve inkább legkényelmesebb) a kutya bal lábbal kilépve. Meg nyilván, ha a lány lovagol. Legbonyolultabb? Hmm... Egyszer barátnőm rávett valami marhaságra, amiben össze-vissza tekeregtek a lábaink, de képtelen lennék elmagyarázni, hogy az hogy-s-mint működött. Amit talán alkattól függően kicsit nehezebb kivitelezni az a reverse cowgirl. :)
2015. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az üvöltő menyét
2015. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
előző párommal egyszer próbáltunk egy nem létező és igencsak bonyolult pózt, én voltam össze-vissza kitekeredve, összehajtogatva de nagyon jó volt :) később aztán ne tudtunk rájönni hogy volt, de akkor meg más volt jó :) 23N
2015. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver ***** válasza:

Legkönnyebb:

Misszionárius

Kutya

Lovagló


Legbonyolultabb:

Olló

G-spot sniper

Függőleges 69


De ez csak pár példa, rengeteg szexpóz van. JFGI.

2015. nov. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

e legbonyibb: az a párna váras mert ahoz egy pupos pasi kell.

az ma már ritka deformitás.

2016. nov. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!