Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől azámíthatunk egy lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől azámíthatunk egy lányt magamutogatónak a képeken? Gondolok itt a gyakori dekoltázsra vagy ilyesmi. Vagy mi az, ami szerintetek túllő a célon?

Figyelt kérdés

Lányok és fiúk véleményeire is kíváncsi lennék.

Pl a fürdőruciban milyen jó, de fehérneműben már pfú de gáz s hasonló gondolkodásmódokról.



2015. nov. 9. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A fürdőruhás kép nyilván egy közösségi tevékenység (strandolás, nyaralás, tengerpartozás, akármi) megörökítésére szolgál, amit nem feltétlenül puszta magamutogatás céljából töltenek fel, mint mondjuk egy fehérneműs képet. Persze mint mindig, itt is a kivétel erősíti a szabályt.
2015. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
11%
Szerintem minden lány el tudja dönteni, milyen képeket akar magáról felrakni, ezért elítélni vagy a személyiségéről következtetéseket levonni elég ostoba dolog. Örülni kéne, hogy sok lány elégedett a testével, és fel meri vállalni magát, sőt, szereti a testét, főleg egy olyan társadalomban, ami mindent megtesz azért, hogy a lányok önbizalomhiányosak legyenek.
2015. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Értsd: nem kifejezetten a ruha a lényeg, hanem a kép témája. Ha egy képen ott vagyok fürdőruhában a tengerparton és közben a kamerába vigyorogva koktélt szürcsölök (mindeközben persze mindettől függetlenül k.urva jól nézek ki) akkor azt mondom "Nézzétek milyen szép helyen nyaraltam és milyen jól éreztem magam!" Ezzel ellentétben mikor egy beállított képet teszek fel magamról, kihívó pillantással, beállással, kihívó fehérneműben, az CSAK rólam és arról szól, hogy "itt vagyok ÉN, ÉN, ÉN, nézzétek milyen k.urva jó nő vagyok ÉN." Értem?
2015. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Küldj nekem egy meztelen képet magadról, te k'rva jó nő. ;)
2015. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Férfi vagyok basszus, csak a példa kedvéért használtam E/1-et. Húzzál aludni.
2015. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3-as, van valami abban amit mondasz :D

De persze a többieknek is köszönöm a válaszokat.:)

2015. nov. 9. 22:01
 7/7 PearlDiver ***** válasza:
#1 azt állítom, hogy a "kivétel erősíti a szabályt" egy ótvar nagy baromság. De kíváncsi vagyok, ha van mellette észérved.
2015. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!