Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki verte már női bugyira?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki verte már női bugyira?

Figyelt kérdés

2015. nov. 10. 08:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 Karnun22 ***** válasza:
100%
Hát ha más nem is történik legalább így is lehet érintkezni a kívánt puncival! Az illat áradatól meg röktön kész is az ember, igaz hogy orrállal nem ér fel de igy is hasonló! :) Egyszer amikor egy fesztiválon voltam hát nem kis szerencse által, de váratlanúl is sikerült bejútnom az emeleti női zuhanyóba ahol voltak a táncos csajok holmiai, és úgy mellette volt az öltöző. Mivel egy szabad wc-t kerestem hogy vizelhessek pont oda tévedtem, természetesen kaptam az alkalmon! Volt a zuhanyzóban egy lány de látni nem lehetett viszont nagyon izgató volt, ki is csentem a bugyiját mert egyedül volt és csak az ő cuccai maradtak bent, akkor egy gyorsat maztiztam is! Még hogy az ember nem a szag után megy... :D Sosem feledem el azokat táncos csajokat!!
2016. máj. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
51%
Röktön, masztiztam :)) jujj visítok...
2016. máj. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
100%
Én van hogy az exem ittmaradt bugyijaira szoktam verni XD
2016. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
én is kivertem már rá
2016. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
Ajjaj, de hányszor...Sőt, én egy bugyit felveszek, egyet pedig a farkamra tekerek is úgy verem. Igazából nagyon erős bugyifétisem van. A használt bugyikért nem igazán vagyok oda, de rengeteg bugyit vásároltam már magamnak. Hordani nem szoktam őket, csak maszturbáláshoz használom őket. Szeretem a tangákat és a slip bugyikat is, de most az igazi kedvenc a magasított derekú tanga.
2016. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
A párom bugyiját szoktam használni maszturbáláshoz, egy-két alkalommal rá ki is vertem rá.
2016. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:

2015-12-08 16:18


gondolom azóta is 18L-ként kommentelsz

2016. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim válasza:
100%
Haveromeknal aluttam es haverom reggel elszalatt a boltba addig en megfurodtem es a huda tangajara elkeztem kivetni amit a szennyesbol szettem ki furdes kozbe a huga meg benyitott es en meg se tuttam szolalni az meg azt monta aljak fel en felaltam nagy busan o meg hirtelen bekapta es azota egyutt vagyunk (1ev 3 honap)
2016. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:

Mi ez a sok olyan válaszoló aki azt írja ,hogy a rokonáéra?... -_-


Amúgy nem ,de nem is lenne rossz mondjuk egy jó csajéra. :3

2016. aug. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
Most komolyan ennyi beteg, aberrált állat van?
2016. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!