Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok zöldséget olvastam válaszn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok zöldséget olvastam válasznak sajna nekem is hasonló a gond nálunk az első az hogy túl nedves vagyok mint te a másik meg nem szoktunk össze és kérésük a pozíciókat neked is ezt kajálom . És köszönöm ha valaki tud más okosat nekünk tanácsolni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 11. 10:46
 1/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Én nem vagyok túl nedves, már megbocsáss.
2015. nov. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Google-fordító ? :D

Amúgy nem baj, ha túl nedves vagy..

2015. nov. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jesszusom. Ti ezt ertitek? :D
2015. nov. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mit nem értesz ? azt hogy ha valaki túl nedves kicsúszik a partnere ? és ha tudtok ötletet szívesen fogadom:)
2015. nov. 11. 11:09
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Please, do not abuse my mother thongue :) Ask in English because it's gibberish. Thank You so much!
2015. nov. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
??????
2015. nov. 11. 11:17
 7/10 Noren1989 ***** válasza:

Marosi homok, anál jobb nincs is.

26/F

2015. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szaszaa11 ***** válasza:

Ahelyett, hogy szxelsz, es ilyen kérdéseket teszel fel, elosszor tanulj meg hatodikos szinten Magyarul, es utana majd kapsz normalis valaszt...

Mennyi idős vagy 8? Akkor meg elmegy...

2015. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen!
2015. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

azt hiszem én érteni neked probléma.

A sok folyadék lehet a sok sok előtte-jáccástól,ha nem azmitt van akkor lehet még hogy te lenni ilyen, akkor nem tud segiteni neked.

Az öszeszokás csak együtt gyakorolni mert egyedül nem nenni sok.Mi nem tud neked és párodnak mi jó,ezért kell probálni sok naponta és akkor megtalál kaja.

2015. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!