Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lesz szagos odalent?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lesz szagos odalent?

Figyelt kérdés

A barátomat már sokszor elképzeltem, hogy ahogy hazajön a munkából, meglepem egy kis orális kényeztetéssel. Azonban mindig tartottam tőle, hogy a nap végére esetleg nagyon kellemetlen lenne "ott" nyalogatni, szopni stb..


Hozzáteszem, hogy irodai munkát végez, egész nap csak ül, nem igen izzad meg a munkában. Alaptalan a félelmem? Próbálta már ezt valaki?



2015. nov. 12. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Perszehogy szagos hiszen nem levegőzik neki az idő alatt semmit sem.
2015. nov. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem alaptalan a félelmed, simán lehet, hogy a nap végére már nem tiszta, nem illatos a pénisze. Előfordul, nyilván nem lehet kivédeni, hisz az ember nem tisztálkodni jár a munkahelyére. Amit tehetsz, hogy mikor hazaér, beinvitálod a fürdőszobába, és egy közös zuhanyzás alatt csinálod, amit szeretnél :) Így ő is tiszta lesz, közös erotikus program, és fel is frissültök.
2015. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
a fürdést már pár évszázada feltalálták 15 perc alatt le lehet zuhanyozni
2015. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Meglepheted zuhanyzás után is.
2015. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 aperitif ***** válasza:
89%
Szoktam ilyet csinálni a barátommal. Természetesen nem olyan a szaga, mint frissen mosva, de engem nem zavar. Azt viszont, hogy téged mennyire zavar, csak úgy tudod eldönteni, hogy egyszer kipróbálod. Nem úgy értem, hogy direktben, hanem odahajtod a fejed, puszilgatod, és közben eldöntöd.
2015. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Hát ezt igazából nagyon alkatfüggő. Van olyan férfi, akiről egy légkondicionált helyiségben, irodai ülőmunka közben is szakad a víz. Sajnos én is ilyen vagyok, dől rólam a veríték (pedig nem vagyok túlsúlyos). Egyszer próbáld ki, hogy mit szólna hozzá. Ő ismeri a saját testét, tudja mennyire szokott megizzadni vagy szagosodni az intim részein. Szóval ess neki, aztán legfeljebb azt mondja, hogy előtte inkább elmenne gyorsan zuhanyozni. És akkor elkísérheted. :)
2015. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem mindegy milyen munkát végez. Nap végére már a diszkomfort érzete változik.

Ha nem akarsz kiábrándulni, jobban jársz ha közös zuhanyzásra mentek...

2015. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
A húgyszag és "íz" garantált.
2015. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem elhízott és nem stresszel túl sokat akkor nem lesz olyan rossz szaga.
2015. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem levegőzik és hacsak reggel meg nem mossa és illatos vízzel be nem illatosítja, majd egész nap egyáltalán nem pisil, egy cseppet sem izgul fel akkor van rá némi esély, hogy este még nem kellemetlen. Egyébként kizárt.
2015. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!