Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 50 év koruli ferfiak! Szeretit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 év koruli ferfiak! Szeretitek ha nektek esik egy no?

Figyelt kérdés
Holnap vegrentalalkozom a párommal. Azt képzeltem el h mikor kinyitja nekem az ajtót heves csokolozasba kezdünk ,neki tolom a falnak es finoman elindulok lefelé. Tetszene a dolog? Szeretitek? Nagyon vágyom mar rá!
2015. nov. 12. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez miért korosztályhoz kötött? Inkább a férfi vérmérsékletétől függ, bármilyen korosztályban ...
2015. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert egy 20eves biztos örül neki,es azert is mert igy tettem fel a kerdest
2015. nov. 12. 15:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Örül annak az ötvenes is.Legtöbb esetben.
2015. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha egy 14 órás kültéri építkezésről jön haza, akkor nem feltétlenül. Ebben az esetben egy tál forró pörköltet és egy hideg sört nyomj inkább a kezébe. :) Máskülönben természetesen örülne neki.
2015. nov. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:) Nem onnan fog jonni :) koszonom!
2015. nov. 12. 15:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztosan fog örülni,én tuti örülnék 57 évesen.
2015. nov. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jól esne ha így fogadnának! 57/F.
2015. nov. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 schamuelson ***** válasza:
77%
Nekem nagyon tetszene. Imádom, mikor a párom "kívánós". 52F
2015. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom Nektek! Jo par ev van köztünk,es szeretnem megtartani :) bevallom az őszintét,beleszerettem fulig :)
2015. nov. 12. 21:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Én épp most lettem 50-es.. :-) És imádom mikor a párom vár otthon de már az előszobából sem jutunk ki csak ruha nélkül :-) És utána általában több óra szeretkezés jön. amig a gyerekek nincsenek otthon :-) Remélem mindig így lesz mert szeretet és sok szex ami jellemzi most a kapcsolatom. Igaz sokszor van, hogy alig várom hogy hazaérjek és a fáradságtól csak bedűlnék az ágyba de az én angyalom mindíg kihozza belőlem azt amit szeretne fáradtság ide vagy oda max nem órákig :-P
2015. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!