Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek a hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek a hüvelyi orgazmus eléréséhez mi kell?

Figyelt kérdés
Mi kellett legelőször, jó póz? egyedül gyakorlás? minek tudjátok be? esetleg van olyan akinek sok ideig nem sikerült majd egyszercsak igen? mi miatt lehetett?

2015. nov. 12. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
erőspaprika
2015. nov. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Megfelelő ingerek, megfelelő előkészítés. Nekem pluszban kellett egy műtét is, 18 éves koromtól kezdve élek szexuális életet, de idén év elején, 29 évesen volt először hüvelyi orgazmusom (addig csak hittem, hogy van). Tényleg igaz az, hogy meg kell ismerjük a saját testünk, hogy aztán megfelelően tudjuk irányítani a partnert.

29N

2015. nov. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Bizonyos pontokban csatlakoznék az előttem szólóhoz. Egy megfelelő előjáték (ez szerintem nőnként változó, időben, módszerben), persze kell, hogy érezd, hogy nem kényszerből akarod azt az orgazmust, a póz is fontos lehet. Meg kell tapasztalnod, melyikben érzed azt, hogy úú igen, így jó lesz :) nyugodtan mondd meg ezt a párodnak is, úgy értem közben is, hogyan csinálja, hogy folytassa, melyik volt a legjobb póz stb. :) remélem, azért tudtam valamicskét segíteni :)
2015. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Csoda.



Hehehe... nem, komolyan, ha nem segítek rá magamnak, életemben nem mentem volna el szex közben

2015. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

1: jól fel kell izgulnod, hüvelyi nem megy egyből

2: pont el kell kapnod a megfelelő tempót, megfelelő nyomást a megfelelő ponton

(3: néha rá kell segítened kézzel csiklón)


Én azt tanácsolom, hogy gyakorold a csikló orgazmust úgy, hogy közben van benned valami vagy ingerel még valami és előbb-utóbb jó lesz.

2016. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak lovaglopozba megy.mert en iranyitok.az elottem szolokhoz csatlakozva en is javaslom hogy probald jol megismerni a tested.aztan vedd kezbe az iranyitast;)
2016. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Az a tapasztalatom, hogy a nők görcsösen élvezni akarnak. És az helyett, hogy az odavezető útat élveznék, ráfeszülnek az orgazmusra. Nyilván úgy nehezebb. A fejben van a baj. Feladatnak tekintik.
2016. febr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó modt nagyon igazat szólott vala !
2016. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A barátom keze kell hozzá. Az enyém elfárad mielőtt sikerülne, ezért meg nem fogok gyúrni:'D Mondjuk nekem nem volt ezzel gondom elsőre se. Nem görcsöltem rá és igen élveztem az utat, mert az van annyira fontos és jó mint a végeredmény!
2016. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
csoda
2016. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!