Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nővérem fiókjában találtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nővérem fiókjában találtam egy gumióvszert. Már évek óta emlékszek, hogy ott van, de ő már nem lakik itthon, nem is tud róla már valószínűleg. Ha elcsenném, és kipróbálnám, csak a felhelyezést itthon, lehetne valami bajom tőle, ha már lejárt?

Figyelt kérdés
21/F
2015. nov. 13. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lenne semmi bajod. Különösen, ha eredeti csomagolásban van.
2015. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát így külön van csomagolva egyesével, nem a dobozban van.
2015. nov. 13. 09:56
 3/12 A kérdező kommentje:

Megnéztem, 2006-os kiadású. Durex. Szerintem azt már semmi értelmes dologra nem lehetne felhasználni xD


Csak úgy felhelyezni sem túl régi?

2015. nov. 13. 10:02
 4/12 aperitif ***** válasza:
100%

A gumi óvszer lejárati ideje azt jelenti, hogy azon túl a gyártó nem vállal felelősséget a gumi biztonságáért. Az anyag természetes kifáradása miatt az elszakadhat, de ez nem élelmiszer, hogy ha megromlik, akkor fertőzést okoz.

Biztos, hogy 21 éves vagy?

2015. nov. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Annyi vagyok :) De azért 9-10 év csak sok :) Sejtettem én amúgy, csak gondoltam rákérdezek.
2015. nov. 13. 10:07
 6/12 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor megyek és kipróbálom, gyakorlok egy kicsit :)
2015. nov. 13. 10:15
 7/12 anonim ***** válasza:
A gumi nem válik mérgezővé, csak az anyaga elgyengülhet, elfáradhat. Ha nem akarsz szexelni vele, akkor a lejárati dátum után is felhúzhatod, kipróbálhatod. (De az remélem nem merült fel, hogy „de jó, megúsztam a kínos sorbanállást a boltban, használom a csajommal“. Arra nem jó.)
2015. nov. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem szexre kell. Na kipróbáltam! Sikerült felhúzni, bár akadtak komplikációk közben. Úgy volt, hogy hátrahúztam a fitymát, és úgy kezdtem el húzni felfelé, közben fogtam a végét, ahogy kell. Aztán megakadt a makk és a fityma között, próbáltam húzni lefelé, de nem jött. Eléggé fájt xD Aztán vissza levettem az óvszert, és úgy kezdtem felhúzni újra, hogy a fityma éppen a makkon volt. És mire végiggörgettem, a végén kicsit húztam lefelé, így a fityma akkor érte el a végső helyzetét. A baj, hogy ilyenkor a végén egy kis levegő lehet, a gumi hátrahúzás miatt. Nyilván a visszavétel miatt elég hülyén nézett ki, hogy olyan nagy hely volt az elején, csak úgy lógott.
2015. nov. 13. 10:50
 9/12 A kérdező kommentje:

Szóval, hogyan kellene, hogy ne legyen az elejében levegő, viszont a fityma hátul legyen? Egyébként dugás közben, szerintem járna le fel a gumi a fitymával együtt kb. Vagy hogy lehet ezt normálisan?


Egyébként ez után feltöltöttem vízzel, meg próbálgattam mit bír. Hát most elég rövid körmöm van, de nem tudtam kikezdeni. Feltöltöttem vízzel, aztán azt is alig lehetett volna kidurrasztani, hogy nyomom. Úgyhogy ennyit a 10 éves óvszerről... :)

2015. nov. 13. 10:55
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Figyelj, szerintem ne a gyakorikerdeseken töltsd az időd 21 évesen, hanem keress egy nőt és szexelj vele és veszítsd el a szüzességedet!!!!!
2015. nov. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!