Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak, akik már értékel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, akik már értékelhető mennyiségű nővel voltak a válaszhoz: A nők kb hány %-a szopik és mennyi nem?

Figyelt kérdés

Bocs, de az nem igazán mérvadó ha 3-ból 2 szopott vagy 2 nem.


Legalább 6-7-8 nővel már levő férfiak válaszai érdekelnek, de minél több volt annál jobb (annál reprezentatívabb).


2015. nov. 14. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem találkoztam olyannal aki nem szerette volna csinálni. A baráti körömből se hallottam ilyet.
2015. nov. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, eddig 4 lánnyal voltam, abból három barátnő volt. A mostani barátnőm nem akar szopni, az előzőek szó nélkül és örömmel. Azt mondta eddig egyszer szopott életében, nagyon részegen (az akkori barátját), de nem tetszett neki. Én rendszeresen nyalom őt.
2015. nov. 14. 09:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb. 90%-uk imádott szopni, és tudott is.
2015. nov. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Ha jo statisztikat akarsz akkor legalabb 30as minta kell.
2015. nov. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55 vagyok.Volt pár csaj,talán 2 kezem nem elég megszámolni.Pontos számot nem tudok mondani, de 95% szeretett furulyázni!
2015. nov. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik lány partnerem leszopott eddig.

Van olyan lány aki:

1.tud és szeret is szopni

2.tud és nem szeret szopni

4.nem tud de szeret szopni

5.nem tud és nem is szeret szopni

(de a kedvedért mégis megteszi)

f28

2015. nov. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én biztos nem kezdenék olyan lánnyal aki nem is akar. Nem is volt eddig ilyen csajom egy se. 10 feletti számúról beszélünk. 38F
2015. nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

10ből mondjuk 6-7 simán leszopott eddig. egyéjszakás alkalmával is.



25F

2015. nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!