Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szopás után megcsókoljátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szopás után megcsókoljátok a barátnőtöket egyből?

Figyelt kérdés
mi összevesztünk, mert amikor végzett megakart csókolni, de én mondtam neki, hogy mosson már fogat előtte, erre meg bevágta durcát...
2015. nov. 14. 10:57
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
9%
Most mit kell ugatni? Nekem sem volt utána gusztusom csókolgatni, nem mindenki szereti vissza nyalni a fagyit. Vagy ilyen nehéz a felfogásotok? Ez nem azt jelenti, hogy nem szereti, csak számára undorító...
2015. nov. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
32%
Azt még hozzátenném, hogy amikor kinyaltam részéről ugyan ez volt a reakció, ja és 6 éve vagyunk együtt,de valamelyik óvodás úgy is kioktat majd...
2015. nov. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
30%
Egyetértek az utolsó válaszolóval.Nő létemre,nem várom el,hogy nyalás után csókolgasson.És én sem csókolgatom,miután beleélvezett a számba!Egyszerűen gusztustalannak tartom.Az meg,hogy más csókolózik ígyis a párjával,ahhoz nekem semmi közöm.Most mit kell lehurrogni a másikat,meg,hogy elhagynátok e miatt a párotokat,mennyetek már a p.icsába...! Le lehet pontozni nyugodtan,az úgyis nagyon megy egyeseknek,engem viszont nem érdekel ez a hülye pontozgatás!
2015. nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
38%
Nyalás vagy szopás közben semmi gond ezzel, szájba élvezés után nem csókolnám meg.
2015. nov. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
35%
Nem szívesen, mert utálom a fas.zom ízét érezni a számban(aki ezt szereti nem 100% hetero az is biztos). De meg kell ha akarja, különben bedurcizik és akkor nem szop le legközelebb.
2015. nov. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
51%
Most minden dolgot félretéve, ott valami pszichológiai trauma lehet a háttérben aki a saját ízétől ilyen szinten undorodik. Menjetek el pszichológushoz, de tényleg.
2015. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
nincs ezzel baj, de amikor ráélvezek,és a szája tiszta sperma, csókoljam meg???
2015. nov. 14. 13:44
 18/35 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező!Ha a barátnőd szeret téged,akkor el fogja fogadni,hogy neked nincs gusztusod orális szex után csókolózni!Nem összeveszni kell,hanem leülni és megbeszélni,hogy kinek mit,hogy stb szeretne.
2015. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
54%
Igen, imádok közvetlen utána smárolni a nővel.
2015. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
59%
Én sem csókolom meg mindig, ez mindenkinek a saját privát dolga a barátnőjével. Nektek miért baj, ha másik nem csókolóznak? :D
2015. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!