Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk van köztetek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk van köztetek olyan akinek volt már orgazmusa prosztata maszázs módon?

Figyelt kérdés
hogy lehetséges?
2015. nov. 15. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jelen
2015. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Párszor már élveztettem el úgy a pasimat, hogy közben izgattam a prosztatáját. Elmondása szerint így nagyobbat élvezett.
2015. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

volt. úgy lehetséges, hogy azt izgatod magadnak vagy a nőd vagy akárkid...varázslat. de nekem jobb ha közben a farkammal is foglalkoznak/foglalkozok



25F

2015. nov. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Az imént leírtam egy másik kérdéshez, nem épp egy kellemes dolog. Nekem az elmúlt hetekben kétszer is csinálta orvos, baromi kellemetlen volt. A másik kifejezetten fájdalmas.
2015. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
te amúgy felfogod, hogy amit az orvos meg amit a párod csinál az tökre nem ugyan az?:DDDD
2015. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kb az összes bzinak így van orgazmusa, eddig hol voltál?
2015. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt már. Amúgy nem is olyan egyszerű. Prosti csinálta, akkor tapasztaltam meg milyen, aztán mióta lett barátnőm, vele sokszor próbáltuk de nem sikerült. Az is lehet baj, hogy nem tudok oldódni ilyen helyzetben mellette...

Aztán szex shopból beszereztem egy prosztata masszírozót, ami ugye direkt erre jó, és leírhatatlan orgazmusaim vannak tőle.

2015. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az orvos minek csinálja?
2015. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jelen. Egyik exbarátnőm nagyon jól csinálta, akkorákat lőttem, hogy majdnem beszakadt az arca. :D
2015. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak szarásra használom a seggem
2015. nov. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!